„Pasienio fiesta 2016” Lazdijų sporto centro aikštyne

, VšĮ Lazdijų sporto centro inf.
„Pasienio fiesta 2016” Lazdijų sporto centro aikštyne
Birželio 3 d. Lazdijų sporto centro aikštyne praūžė „Pasienio fiesta 2016” skirtos krepšinio 3x3 bei paplūdimio tinklinio varžybos. Į jas susirinko gausus būrys dalyvių: krepšinio varžybose dalyvavo 24 komandos, paplūdimio tinklinio net 35 komandos. Varžėsi ne tik mūsų rajono gyventojai, bet ir svečiai iš Kauno, Alytaus, Marijampolės. Renginį pradėjo bei sveikinimo žodžius tarė Lazdijų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Gintautas Salatka ir VšĮ Lazdijų sporto centro direktorius Darius Liaukevičius.
Pirmieji varžybas baigė krepšininkai. 2001 m. g. ir jaunesniųjų amžiaus grupėje III vieta atiteko „Šeštokai I“ komandai, II vietą užėmė komanda „Romas ir Co“, I vietą iškovojo komanda „Grybų uogautojai“. 2004 m. g. ir jaunesnių grupėje III vieta atiteko komandai „Pelikanai“, antri liko „Žalia balta“, o I vietą iškovojo komanda „Anzelmutės“. 2000 m. g. ir vyresnių amžiaus grupėje III vieta atiteko komandai „Tai kaip nori“, antroji liko komanda „Bembius nugalėsim“ ir I vietą iškovojo komanda „Bembiai“.
Tinklinyje vaikinų grupėje III vieta atiteko komandai iš Alytaus „Alytus-1”, II vieta – komandai „Iš Kauno“, I vietą iškovojo komanda iš Marijampolės „Marijampolė-1”. Merginų grupėje III vieta atiteko komandai iš Kauno „Kaunas-1”, II vieta – taip pat komandai iš Kauno „Iš Kauno“, o I vietą iškovojo komanda iš Lazdijų „Vikeva“.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.