Dzūkų žinios

Lazdijų informacinis portalas, naujienos

Kultūra

Dzūkų horoskopas 2019

2019-ieji – Kiaulės metai. (123RF.com nuotr. )

Avinas (03.21–04.20)
2019 metai Avinams atvers naujas galimybes: nors pirmuosius metų mėnesius jūs būsite kiek sutrikę ir bandysite susivokti savyje, tačiau balandį ar gegužę viskas susidėlios į savo vietas. Nebijokite permainų – viskas bus tik į gerą ir vėliau stebėsitės, kodėl anksčiau nesiėmėte naujos veiklos.
Pirmasis 2019 metų ketvirtis yra labai palankus keisti darbą, pradėti lankyti kursus ar imtis nuosavo verslo. Net ir tada, jei jus kankins abejonės, nebijokite žengti ryžtingo žingsnio, nes tai turės didelės įtakos jūsų asmeninei sėkmei. Jei planuojate investuoti, tam labiausiai tinkamas 2019 metų vasario mėnuo. Pirmojoje metų pusėje gali atsirasti neplanuotų išlaidų, tačiau nėra reikalo nerimauti – darbštūs Avinai visada randa būdų, kaip išvengti pinigų trūkumo.
Antroji metų pusė finansiškai bus stabilesnė, tikėtina, kad jums pavyks padidinti pajamas ir pinigų trūkumo nebejausite, ypač gerai seksis ūkininkams, auginantiems avis.
Nors ateinančiais metais įvairios veiklos jums tikrai netrūks, tačiau patartina bent kartais sulėtinti tempą ir skirti laiko vien tik sau: nuvažiuoti į Druskininkų vandens parką ar pažaisti boulingą Marijampolėje.

Jautis (04.21–05.21)
2019 metai Jaučiams bus puikus metas siekti asmeninių tikslų. Palanku užsiimti nauja veikla, keisti karjeros krypį, pradėti ūkininkauti. Gegužės-rugsėjo mėnesiai bus itin palankūs padidinti asmenines pajamas, gerai seksis uogų ir kitų miško gėrybių rinkėjams. Nors dirbti reikės tikrai nemažai, tačiau su visomis užduotimis susitvarkysite greitai ir sklandžiai, taigi, pervargimas Jaučiams negresia.
Pirmoje 2019 metų pusėje rekomenduojama pabaigti senus darbus, nes priešingu atveju jie taip ir liks užmarštyje. Kovo mėnesį kai kurių Seirijų jaučių laukia nelengvų permainų metas – teks apsispręsti, kas Jums svarbu, o kas ne. Gali vykti viskas ne taip, kaip norėtumėte.
Nors Jaučiai dažniausiai pasižymi stipria sveikata, tačiau 2019 metais reikės laikytis tam tikrų apribojimų. Itin atsakingai vartokite vaistus – jei susirgtumėte, neskubėkite į vaistinę, geriau apsilankykite pas gydytoją ir atlikite sveikatos tyrimus. Taip pat patartina ženkliai sumažinti alkoholio vartojimą ar apskritai jo atsisakyti. Jei ketinate mesti svorį, tam bus palankiausi balandžio-gegužės mėnesiai, tačiau sveikos mitybos ir mankštos vertėtų nepamiršti visus 2019 metus.Tikėtina, kad 2019-aisiais Jaučiai į gyvenimą pradės žiūrėti visai kitomis akimis, taigi, pokyčiai tiesiog neišvengiami.

Dvyniai (05.22–06.21)
2019 metais Dvyniai norės pokyčių. Tikėtina, kad ieškosite galimybių keisti darbo sritį ar tiesiog bandysite rasti geriau apmokamą darbą. Karjeros pokyčiams bus palankiausi sausio-balandžio mėnesiai, todėl savo planų rekomenduojama ilgai neatidėlioti. Vis dėlto, teigiamų pokyčių finansinėje srityje bus galima tikėtis tik antroje metų pusėje, tad iki tol geriausia neplanuoti stambių pirkinių ar didelių finansinių įsipareigojimų.
Metų pradžioje rekomenduojama grąžinti skolas, kiek įmanoma labiau riboti savo išlaidas, o balandžio-gegužės mėnesiais gali tekti dar labiau susiveržti diržus.
2019 metai bus itin sėkmingi menininkams ir žurnalistams, kurie tikrai ras būdų, kaip būtų galima save realizuoti. Kūrybinis įkvėpimas lydės ištisus metus, todėl jūs galėsite džiaugtis puikiais darbo rezultatais. 2019 metas Dvyniams puikiai seksis realizuoti įvairias savo idėjas – net ir tas, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo beprotiškos, pvz., Noragėliuose įkurti meno galeriją. Svarbiausia yra tai, kad pradėti darbai nebūtų atidedami į šalį ir jiems skirtumėte pakankamai dėmesio ir laiko. Nors ateinančiais metais veiklos netrūks, tačiau Dvyniai ras laiko ir būdų atsipalaiduoti, ir tai bus tik į naudą jų savijautai ir sveikatai.
Kiaulės metais Dvyniai gali skųstis kvėpavimo takų problemomis, todėl labai svarbu laiku pastebėti ligą ir kreiptis į gydytoją. Rūkantiems Dvyniams primygtinai rekomenduojama atsisakyti šio žalingo įpročio, nes 2019 metais gali atsirasti rimtų sveikatos sutrikimų, taip pat ketinama rajone plėsti nerūkymo zonas. Šio Zodiako ženklo atstovams ypatingai svarbu saugoti savo sveikatą rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais, kada bus didesnė traumų rizika. Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama užsiimti ekstremaliu sportu, vertėtų atsargiau vairuoti, vengti tolimų kelionių.

Vėžys (06.22–07.22)
2019 metais Vėžiams gali tekti prisiimti didesnę atsakomybę. Tikėtina, kad darbe turėsite daugiau įsipareigojimų, tačiau taip pat jų netrūks ir Vėžiams, užsiimantiems kaimo turizmo verslu bei paslapčia varvinantiems „kurcinio ašaras“. Asmeniniam tobulėjimui bus palankiausi kovo-rugsėjo mėnesiai, šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria lankyti kursus, mokytis naujų dalykų ar tiesiog tobulinti turimus įgūdžius.
Nors 2019 metai bus gana sėkmingi, tačiau gali tekti susidurti ir su tam tikrais nemalonumais. Niekam ne paslaptis, kad pavyduoliai tiesiog negali pakęsti tų žmonų, kuriems sekasi, taigi, kažkas gali bandyti jums pakenkti. Labai svarbu, kad atskirtumėte, kas yra jūsų tikrieji draugai, o kas tiesiog siekia asmeninės naudos. Stenkitės kuo mažiau kalbėti apie savo idėjas ar ateities planus, verčiau veikite tyliai. Kiaulės metais Jums rekomenduojama bendrauti tik su tais žmonėmis, kuriais tikrai pasitikite ir kurių kompanijoje jaučiatės jaukiai. Žinoma, bendravimo su kolegomis ar kaimynais išvengti nepavyks, tačiau turite žinoti, ko tikėtis.
Tikėtina, kad 2019 metais Vėžiams teks susidurti su tam tikromis įsisenėjusiomis sveikatos problemomis, kurių negalima ignoruoti. Jas išspręs atsinaujinusi Lazdijų ligoninė.

Liūtas (07.23–08.21)
2019 metai Liūtui žada nemažai netikėtumų, todėl būkite nusiteikę bet kam. Kiaulės metais šio Zodiako ženklo atstovams rekomenduojama daugiau dėmesio skirti sau ir savo artimiesiems, o visa kita gali ir palaukti. 2019 metai bus palankūs užglaistyti senus nesutarimus, susitikti su seniai matytais bičiuliais bei užmegzti naujas pažintis. Liūtams ateinantys metai žada tikrai daug malonių akimirkų, tačiau tik tuomet, jei turėsite noro dažniau išeiti iš trobos. Jei daugiau laiko skirsite sau ir savo šeimai, jausitės labiau pailsėję, taigi, darbai bus atliekami kur kas greičiau ir įdedant mažiau pastangų.
Pirmoje metų pusėje norėsite išbandyti kažką naujo, nestokosite originalių idėjų. Tai – palankus metas kūrybine veikla užsiimantiems žmonėms, nes įkvėpimo tikrai netrūks. Kovo mėnesį jausite tam tikrą nerimą, ypač liberaliau mąstantieji, tačiau viskas užsimirš.
Žvaigždės žada, kad produktyviausias laikotarpis bus nuo balandžio iki lapkričio, tad tuomet, jei planuojate imtis naujų darbų ar įgyvendinti senus sumanymus, šis laikotarpis tam labai tiks. Būsite labai entuziastingi, tačiau pasistenkite neperdegti, be to, 2019 metais nerekomenduojama priimti skubotų sprendimų.
Liūtų finansinė padėtis 2019 metais išliks tokia pat, kokia buvo praėjusiais metais. Antroje metų pusėje jus gali kankinti virškinimo sutrikimai ir kvėpavimo takų ligos. Jei kilnojate taurelę ar traukiate dūmą, pasisaugokite.

Mergelė (08.22–09.23)
2019 metai Mergelėms bus labai palankūs. Žvaigždės žada asmeninį tobulėjimą ir darnius santykius su artimaisiais. Praėję metai Mergelėms buvo kiek įtempti, teko ieškoti vidinės ramybės ir veiksmingų atsipalaidavimo būdų. Galų gale sulauksite pripažinimo – galbūt padidės jūsų atlyginimas ar susirasite geriau apmokamą darbą. Tai, ko tikslingai siekėte, tikrai nebus pamiršta ir už tai sulauksite atlygio.
2019 metais Mergelės bus optimistiškai nusiteikusios, į sunkumus žvelgs gerokai paprasčiau ir tai teigiamai atsilieps santykiuose su aplinkiniais. Jei praeityje buvo nesutarimų su draugais, giminaičiais ar kaimynais, Kiaulės metais turėsite puikią progą tai ištaisyti. Jei turite naujos veiklos sumanymų, jūsų idėjos bus tinkamai įvertintos, tikėtina, kad gausite vertingų patarimų, kaip galėtumėte jas įgyvendinti. Jei užsiimate nelegalia veikla, šie metai jums puiki proga legalizuotis.
Nuo balandžio iki rugpjūčio gali tekti daugiau padirbėti, tačiau šiuo laikotarpiu jausite energijos antplūdį ir galėsite nuveikti daugiau nei bet kada.
Jei planuojate statyti namą, tam bus palankiausias balandžio mėnuo. Taip pat šį mėnesį galite planuoti įvairius stambius pirkinius, investuoti. Rugpjūčio mėnesį Mergelės turėtų būti atsargesnės pasirašydamos sutartis (ypač dėl žemės pardavimo), nes tai padės išvengti apgaulių.
Ateinančiais metais Mergelės turėtų jaustis gana gerai – jokių papildomų sveikatos sutrikimų žvaigždės nenumato. Vis dėlto, vertėtų daugiau dėmesio skirti svorio kontrolei, ypatingai rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais. Šiuo laikotarpiu priaugti kilogramai nenorės labai greitai ištirpti, todėl pasistenkite sveikiau maitintis, vengti kiaulienos ir daugiau judėti.

Svarstyklės (09.24–10.23)
2019-ieji Svarstyklėms bus didelių iššūkių metai. Visi darbai, kurių imsitės ateinančiais metais, vyks sklandžiai ir be didelių pastangų, todėl pasinaudokite šia galimybe.
Ypač intensyvus bus kovas, laukia rimti išbandymai. Pasikliaukite savo patirtimi ir ilgamečiu įdirbiu, ir viskas bus gerai.
Gali atrodyti, kad visi yra nusiteikę jums pagelbėti, tačiau būkite atsargūs – ne visi bus vedini vien tik geriausių ketinimų.
Finansinė situacija bus pakankamai gera, tačiau gegužės-birželio mėnesiais vertėtų riboti savo išlaidas, vengti nebūtinų pirkinių. Jei ketinate važiuoti į Marijampolės automobilių turgų pasidairyti naujo automobilio, nukelkite šį žygį į antrąją metų pusę, nes tada turėsite galimybę padidinti asmenines pajamas, tikėtina, kad rasite atsakymą, kodėl anksčiau nepavykdavo uždirbti daugiau. Rugsėjo pabaigoje piniginė gali gerokai pastorėti, ir tai nebūtinai bus sunkiu darbu uždirbti pinigai. Galbūt laimėsite loterijoje, o gal paveldėsite nemažą pinigų sumą.
Didelių sveikatos sutrikimų 2019 metais Svarstyklėms nenumatoma, tačiau išskiriami du pavojingiausi mėnesiai – gegužė ir rugpjūtis. Šiais mėnesiais reikėtų vengti ekstremalaus sporto, maudymosi Dusioje, nenormaliai intensyvaus darbo savo ūkyje, taip pat rekomenduojama atsargiau vairuoti, ypač tarnybinį transportą.

Skorpionas (10.24–11.22)
Kiaulės metai Skorpionams bus darbingi. Gali būti, kad visų darbų nespėsite atlikti patys, todėl kreipkitės pagalbos į artimuosius. Net jei iki šiol nebuvote pratę dirbti komandoje, ateinančiais metais įsitikinsite, kad kolektyvinis darbas gali tiesiog kalnus nuversti.
Nuo kovo iki rugsėjo jausitės labai energingi, tačiau spalį norėsite poilsio. Metų pradžioje nesivelkite į darbines ar politines intrigas, nes galite netekti darbo.
Gegužės-birželio laikotarpiu patirsite daug smagių akimirkų, tikėtina, kad susitiksite su seniai matytais draugais ar giminaičiais, kuo dažniau nukeliaukite į Veisiejų turgų. Net ir tada, jei atrodys, kad negalite atidėti darbų, po poros dienų poilsio viskas atrodys visai kitaip. Atminkite, kad darbas ne visada puošia žmogų – poilsis taip pat labai svarbus. Tai ypač pasakytina apie medikus ir žurnalistus.
Nuo spalio mėnesio iki metų pabaigos Skorpionams žvaigždės žada netikėtus pokyčius, tačiau neišsigąskite – viskas tik į gerą. Jei planuojate įgyvendinti naujus sumanymus, tam labiausiai tiks spalis ir lapkritis, ypač tai tinka žmonėms, mėgstantiems sodinti ąžuolus.
Jei planuojate imtis ūkininkavimo, nelaukite metų pabaigos – tam labiausiai tiks balandžio mėnuo. Žvaigždės žada, kad Skorpionų finansinė padėtis pagerės paskutinį metų ketvirtį, iki tol reikėtų vengti didelių išlaidų ir neapgalvotų pirkinių.
2019 metais Skorpionai sveikata beveik nesiskųs, tačiau balandžio mėnesį bus didesnė kvėpavimo takų infekcijų tikimybė, todėl neaušinkite burnos be reikalo.

Šaulys (11.23–12.22)
2019 metais Šauliams rekomenduojama atsisakyti nereikalingos veiklos ir susitelkti tik į tai, kas būtina, ir kas iš tiesų teikia džiaugsmo. Jei anksčiau vis skųsdavotės laiko trūkumu, Kiaulės metais ši problema jau nebus tokia aktuali.
Pirmąjį metų ketvirtį palanku mokytis naujų dalykų, tobulinti turimus įgūdžius, mokytis saviugdos. Šauliams, planuojantiems keisti veiklos kryptį, tam palankiausias metas bus nuo balandžio iki rugpjūčio. Tie, kas augino žąsis, turi imtis kalakutų auginimo. Tiems, kas eidavo į Užimtumo tarnybą, pasisėti grikių. Viskas turėtų pasikeisti kovo-balandžio mėnesiais, tačiau iki tol gali tekti gerai paplušėti.
Nuo rugsėjo mėnesio būsite kur kas optimistiškiau nusiteikę, tikrai rasite būdų, kaip praskaidrinti savo kasdienybę, turėsite galimybę keliauti į ekskursiją užsienyje, o ir kitų džiuginančių dalykų tikrai netrūks. Pirmoje metų pusėje rekomenduojama grąžinti skolas ne tik bankams, bet ir giminaičiams bei vengti didelių finansinių įsipareigojimų. Iki gegužės mėnesio galite skųstis prastesne finansine situacija, tačiau viskas pasitaisys antroje metų pusėje.
Sportuojantiems Šauliams (net žaidžiantiems šachmatais) 2019 metais reikėtų saugotis traumų, nes jų tikimybė bus itin didelė. Ateinančiais metais bus palanku planuoti sveikatinimosi procedūras Druskininkuose, jei bus reikalinga operacija, ją rekomenduotina atlikti Lazdijų ligoninėje, po jos Šauliai greitai atsigaus.

Ožiaragis (12.23–01.20)
2019 metais Ožiaragiai gali graužtis dėl 2018 metų pabaigoje padarytų sprendimų, tačiau nėra nė vieno dalyko, kurio negalėtumėte ištaisyti.
Metų pradžioje rekomenduojama klausyti savo širdies balso – būtent tai jums padės priimti tinkamą sprendimą. Taip pat nebijokite prašyti savo artimųjų ir rajono valdžios patarimo ar pagalbos – jie sunkioje situacijoje jums tikrai galės ir norės pagelbėti.
2019 metų pirmoje pusėje patartina dažniau susitikti su seniai matytais bičiuliais, aplankyti toli gyvenančius giminaičius. Ateinantys metai taip pat bus labai palankūs kelionėms, tad tuomet, jei jau seniai lankėtės užsienyje, dabar tam turėsite tikrai nemažai progų. Tikėtina, kad vasarą sugrįš iš emigracijos jums brangūs žmonės.
Vasario-kovo mėnesiais turėsite nemažai galimybių pakeisti savo gyvenimą, todėl labai svarbu pasinaudoti pasitaikiusiomis progomis. Kovo mėnuo bus palankiausias metas kardinaliems karjeros pokyčiams, tad pasinaudokite šia galimybe, jei tik tuo įtikinsite kitus.
Finansinė situacija visus metus bus stabili, tačiau žvaigždės rekomenduoja per daug neišlaidauti ir bent dalį atlyginimo atsidėti pensijai. 2019 metais bus keli gana sunkūs periodai, tačiau jie greitai praeis. Jei tektų skolintis pinigų, tą geriausia daryti birželio pabaigoje-liepos pradžioje.
Ateinančiais metais Ožiaragiai gali skųstis skrandžio skausmais, todėl labai svarbu pakankamai dėmesio skirti tinkamai mitybai. Venkite atvežtinės vištienos.

Vandenis (01.21–02.18)
2019 metų pradžia Vandeniui nebus lengva – gali būti, kad jus pasieks netikėtos naujienos, kurios tikrai nedžiugins. Neišsigąskite – tikrai rasite sprendimų, kaip būtų galima ištaisyti susiklosčiusią situaciją ir tai padaryti nebus labai sunku.
Didesnės sėkmės gali tikėtis vyrai, nešiojantys „Chruščiovo“ tipo šukuosenas – tikėtina, kad jums pavyks įgyvendinti savo svajones ir išsilaikyti permainų balne.
Pirmąją metų dalį būsite labai užsiėmę, tačiau finansinė padėtis išliks tokia pati, kokia buvo pastaruosius dvejus metus. Jei planuojate investuoti ar pradėti nuosavą verslą, žvaigždės rekomenduoja palaukti antros metų pusės.
2019 metais Vandeniams patartina nesiskolinti pinigų bei vengti nebūtinų išlaidų. Ateinančiais metais pinigų taupymas nepareikalaus labai didelių pastangų.
Taip pat Kiaulės metai Vandeniams bus palankūs naujų pažinčių mezgimui bei susitikimams su seniai matytais bičiuliais. Jei planuosite kelionę, tam labiausiai tiks lapkričio mėnuo – šiuo laikotarpiu galėsite pelnytai pailsėti nuo kasdienių darbų. Lapkričio mėnesį taip pat pasiteisins spontaniškai priimti sprendimai, todėl atsiradus naujoms galimybėms ilgai svarstyti nevertėtų.
Naujų darbų pristatymui bus palankiausi balandžio-rugpjūčio mėnesiai, šiuo laikotarpiu galite sulaukti tikrai nemažai palaikymo ir itin gerų įvertinimų. Metų pabaiga Vandeniams bus gana rami.
Liepos-rugsėjo mėnesiais Vandenius gali varginti įsisenėję sveikatos sutrikimai, dažniausiai susiję su rankų ir kojų skausmais, todėl labai svarbu laiku kreiptis į gydytojus.

Žuvys (02.19–03.20)
2019 metai Žuvims žada daug naujovių ir netikėtumų. Iki šiol atrodė, kad gyvenimas teka įprasta vaga ir tai kėlė nuobodulį, tačiau ateinančiais metais viskas pasikeis.
Iki birželio mėnesio gali atrodyti, kad niekas jūsų nepalaiko, todėl norėsite maištauti. Vis dėlto, antroje metų pusėje tikrai sulauksite ne tik palaikymo, bet ir nuoširdžių patarimų, todėl užsiimti mėgstama veikla galėsite be jokių keblumų. Tikėtina, kad jums į galvą šaus genialių idėjų, pvz., Lazdijuose atidaryti prestižinį restoraną, kurių įgyvendinimui bus palankesnė antroji metų pusė.
Pirmoji metų pusė bus palanki užbaigti pradėtus darbus bei grąžinti skolas. Nesusigundykite utopiniais tariamų kinų ar indų investuotojais į Šeštokų logistikos centrą, nes tai labai rizikinga.
Jei planuosite kelionę, tam geriausia rinktis birželio mėnesį. Taip pat 2019 metų birželį patartina daugiau laiko skirti savo draugams ir artimiesiems: aplankykite seniai matytus bičiulius, suorganizuokite giminės susitikimą kaimo turizmo sodyboje prie Metelio ar Žuvinto, nes žvaigždės jums žada tikrai daug malonių akimirkų.
Ateinančiais metais Žuvims rekomenduojama labiau saugoti sveikatą – gali sustiprėti sezoninių alergijų simptomai, pasireikšti kvėpavimo takų ligos. Rugpjūtį ir rugsėjį jūsų sveikata bus silpniausia, tad šuo laikotarpiu reikėtų saugotis peršalimo ir įvairių traumų.

%d bloggers like this: