Dzūkų žinios

Lazdijų informacinis portalas, naujienos

Dzūkai kalba, kad...

Dzūkai kalba, kad…

• Vienas politikas su kolega prieš pirmąjį rinkimų turą viešai apšlapinęs šalia savivaldybės automobilių aikštelės augančias eglutes pavadino šį gėdingą veiksmą šlapiu protestu: „Apmyžau eglutes, nes jas pasodino meras.“ Jei eglutės nudžius, bus aišku, kas turės jas atsodinti. Beniau, Beniau, saugok prostatą, nesišlapink prieš vėją.

• Praeityje žinomas politikas vis negali susitaikyti, jog jo laikas jau praėjo. Liaudyje „šinšilu“ vadinamas vyras per pirmąjį ir antrąjį turą visas dienas automobiliu važinėjo aplink savivaldybę. Kalbama, kad po šių rinkimų jam teks keisti automobilio padangas, nes visas jas nuvažinėjo.

• Mūsų krašto žmonės nori taisyklingai rašyti lietuvių kalba. Neseniai vykusiame Nacionaliniame diktante dalyvių aktyvumas buvo toks didelis, kad net galėjo konkuruoti su rinkimais.

• Viena buvusi kultūros darbuotoja iš esmės pakeitė veiklos profilį ir savo kultūros lygį. Rinkimų laikotarpiu ji nusprendė teikti politinio pavėžėjimo paslaugas. Įdomu, kokias dar paslaugas ši nešpėtna moteriškė planuoja teikti?

Šioje humoristinėje rubrikoje minimų įvykių ir asmenų sutapimai su tikrove yra atsitiktiniai.
Žinutes galite siųsti el. paštu dzukuzinios@gmail.com, pranešti telefonais: (8 318) 52260, 8 670 38882, arba atnešti į redakciją adresu Nepriklausomybės a. 4, Lazdijai.

1 COMMENTS

  1. Margelyte, apsiramink su tokiais komentarais ir vietoj to, kad rūkius su globos namuose esančiais vaikais, mokyk juos kultūros. Bet ką tu ten gali išmokyt. Koks tėvas, tokia ir dukra, be kultūros.

Comments are closed.

%d bloggers like this: