Dzūkų žinios

Lazdijų informacinis portalas, naujienos

Politika

Darbą pradeda naujoji Seirijų seniūnė

R. Matusevičiūtė-Bražinskienė yra baigusi teisės ir valdymo bakalauro studijas.

2019 m. kovo mėnesį vyko konkursas Seirijų seniūnijos seniūno pareigoms užimti. Jam įvykus paaiškėjo ir balandžio 8 d. Seirijų seniūnijoje darbą jau pradėjo naujoji seniūnė Rita Matusevičiūtė-Bražinskienė. Pasveikinti pradėjus naują darbą atvyko Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka, kuris linkėjo pamilti savo darbą, išgirsti šios seniūnijos gyventojų džiaugsmus ir problemas, išsaugoti senąsias ir kurti naująsias Seirijų krašto tradicijas.
Lazdijų rajono savivaldybėje, Meteliuose, gimusi ir augusi Rita Matusevičiūtė-Bražinskienė yra baigusi teisės ir valdymo bakalauro studijas bei intelektinės nuosavybės teisės magistrantūros studijų programą. Seniūnė ilgametę darbo patirtį yra sukaupusi daugiau kaip dešimtmetį dirbdama Lazdijų rajono II notarų biuro teisininke. Naująją kolektyvo vadovę sutiko ir sveikino Seirijų seniūnijos specialistės, kurios linkėjo palaikyti gerus santykius ir kartu dirbant įgyvendinti ne vieną prasmingą idėją.
Seirijų seniūnijos seniūno pareigos buvo laisvos nuo praėjusių metų pabaigos, kai šį darbą po beveik 20 metų atsakingo ir nuoširdaus darbo gyventojų ir Seirijų krašto labui paliko ilgametė seniūnė Česlova Šmulkštienė.

Lazdijų r. sav. inf.

%d bloggers like this: