Dzūkų žinios

Lazdijų informacinis portalas, naujienos

Švietimas

Pasibaigė stovykla „Aš jus draugais vadinu“

Višakio Rūdos Šv. Vysk. Stanislovo parapijos klebono Vidmanto Strioko rūpesčiu ir pastangomis jau daugiau nei 10 metų organizuojamos jaunimo stovyklos. Šiemet birželio 29 d. į Višakio Rūdą (Kazlų Rūdos sav.) eilinį kartą sugužėjo gražus pulkelis jaunimo iš Marijampolės, Kauno, Lazdijų, Šventežerio, Višakio Rūdos ir aplinkinių kaimelių.
Iki liepos 7 d. jaunimas vykdė įvairias veiklas: sportavo, darė darbelius iš tešlos, piešė ant medžio, statė bokštus iš zefyrų ir makaronų, rodė savo talentus, ieškojo „lobio“, dainavo prie laužo, ėjo į tikrą naktinį žygį… Visko nė neišvardinsi. Kiekvieną dieną repetavome 2013 m. Jaunimo dienų himną – šokį „Jus aš draugais vadinu“, kurį šokome Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčios šventoriuje.
Ši stovykla yra kažkuo ypatinga, nes keleri metai iš eilės savanoriauja vadovai: Rasa Sventickaitė, Edvinas Račinskas, Evelina Dobilaitė, Mažvydas Norkus (buvęs stovyklautojas). Į mūsų, vadovų, gretas su naujomis idėjomis įsiliejo Rūta Margelytė-Brinzienė, Eisvina Jurkevičiūtė. AČIŪ joms.
O svarbiausia, kad šios savanorių komandos dėka mes „išsiderėjome“ 30 vietų Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokiniams ir tėveliams, kurie mumis pasitiki.
Skaniai maitino Višakio Rūdos virėjos Virginija Žemaitienė ir Virginija Navikienė. AČIŪ.
Į naktinį žygį stovyklautojus vedė Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Kazlų Rūdos 407-osios kuopos šauliai, vadovaujami Dainiaus Ragausko. AČIŪ jiems.
Na, o tie, kuriems įdomus mūsų praėjusios stovyklos gyvenimas, galite pasižiūrėti feisbuke „Aš jus draugais vadinu“ puslapyje.
Iki susitikimo kitais metais.

Roma Stankauskienė, stovyklos vyr. vadovė

%d bloggers like this: