5 asmenų šeima po gaisro Krosnėnuose glaudžiasi lauko virtuvėje

, Vaidotas Morkūnas
5 asmenų šeima po gaisro Krosnėnuose glaudžiasi lauko virtuvėje
Naktį iš pirmadienio į antradienį dukart gaisras kilo Šeštokų seniūnijoje, Krosnėnų kaime esančiame gyvenamajame name.  
Pirmą pranešimą, kad iš gyvenamojo namo veržiasi dūmai, ugniagesiai gavo apie 1 valandą. Jiems    atvykus namo virtuvėje svilo laidai ir smilko šalia esantys skudurai. Aprūko du kvadratiniai metrai namo lubų. Namas medinis, su medine perdanga, stogas dengtas šiferiu. Ugniagesiai išjungė elektrą, išvėdino patalpas ir išvyko. Šio gaisro metu žmonės nenukentėjo. Tačiau vos po keleto valandų ugniagesiams vėl teko vykti į šią sodybą, nes buvo pranešta, kad vėl dega namas.  
Atvykus ugniagesiams, namo stogas degė atvira liepsna, dalis stogo buvo įkritusi. Gaisro metu sudegė 80 kvadratinių metrų namo stogo. 
Vakar kalbinti ugniagesiai tvirtino, kad gaisras kilo dėl netvarkingos elektros instaliacijos name. „Mūsų įsitikinimu, šiame name gyvenantys pasielgė neatsakingai ir po pirmo ugniagesių vizito, kai buvo išjungta elektra ir užgesintas gaisras, virtuvėje jie vėl įsijungė elektrą, nors žinojo, kad taip daryti negalima, kol tinkamai nesutvarkyti elektros laidai. Ugniagesiai šeimininkus dėl to buvo perspėję. Bet namo šeimininkai vis tiek įsijungė elektrą ir dėl to vėl kilo gaisras. Nors žmonės nenukentėjo, tačiau liepsna suniokojo namą, kurį reikės atstatyti“, – sakė pareigūnai.
Šeštokų seniūnijos seniūnė Liana Audzevičienė teigė, kad šiuo metu 5 asmenų šeima, netekusi stogo virš galvos, kol kas glaudžiasi lauko virtuvėje. „Tai socialinės rizikos šeima, turi problemų dėl alkoholio vartojimo, tačiau nėra beviltiška. Šeimos nariai darbštūs, turi žemės, dirba, užsiaugina daržovių, nebadauja. Šeimininkė dirba įmonėje „Mantinga“, sūnūs jau studentai, o dukros moksleivės. Beje, ši šeima namą, kuris dabar stipriai apdegė, gavo kaip socialinį būstą, tačiau jį susitvarkė, susiremontavo ir išsipirko. Man apie šį gaisrą pranešė pats šeimininkas. Iš tiesų šeima neteko beveik viso turto. Mes su socialine darbuotoja vakar ieškojom galimybių, kaip padėti. Nuvežėme šeimai drabužių, maisto bei kitų daiktų. Šeimininkas kreipėsi į rajono savivaldybę dėl vienkartinės socialinės pašalpos. Kvietėme ir kitus gyventojus padėti šiai šeimai, kuo gali. Aš manau, gerų žmonių padedama atsistos ant kojų, suremontuos namą. Mes, kuo galėsim, padėsim šeimai. Dabar jiems labai reikėtų gauti medienos namo atstatymui“, – sakė seniūnė.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.