Aldonos Mikalonienės pasiūta vėliava keliauja po rajoną

, Zigmas Pūkelis
Aldonos Mikalonienės pasiūta vėliava keliauja po rajoną

Aldonos Mikalonienės siūta vėliava Lietuvos valstybės 100-mečiui atkeliavo į Šlavantų seniūniją.

Lazdijietė Aldona Mikalonienė įvairiomis Lietuvos valstybei svarbiomis progomis pasiuva ypatingas vėliavas. Šį kartą ji pasiuvo Lietuvos valstybės 100-mečiui skirtą vėliavą. 
Ši vėliava nuo šių metų balandžio 1-os dienos pradėjo savo žygį po Lazdijų rajoną. Iš pradžių ant jos pasirašė Lazdijų rajono tarybos nariai, Lazdijų miesto seniūnijos darbuotojai, Kučiūnų seniūnijos darbuotojai, Veisiejų seniūnijos darbuotojai, įvairių miestelio įstaigų darbuotojai, miestelio gyventojai. Veisiejuose Lietuvos 100-mečiui skirta vėliava buvo saugoma ir eksponuojama Veisiejų ambulatorijoje. Ant jos čia pasirašė darbuotojai ir pacientai – gerokai per šimtas asmenų. Nieko nuostabaus, kad ši vėliava jau dabar turi penkis priedus, ant kurių pasirašė daugelis asmenų. Vėliavos kelias per Lazdijų rajoną dar tik įsibėgėja, tad ateityje šių priedų, pasak pačios autorės, bus daug.
Rugpjūčio 18 dieną, penktadienį, Lietuvos valstybės 100-mečio vėliavai atėjo laikas keliauti į Šlavantų seniūniją. Vėliavos palydose Veisiejų ambulatorijoje dalyvavo vėliavos autorė A. Mikalonienė, visuomenininkė J. Ražukienė, ambulatorijos kolektyvas ir tuo metu ambulatorijoje buvę pacientai. Visi šia iškilminga proga įsiamžino fotografijose. Vidudienį J. Ražukienė ir A. Mikalonienė nuvyko į Šlavantų seniūniją, Avižienius, iškilmingai perduoti vėliavą Šlavantų seniūnijai. Vėliava buvo perduota prie 1989 m. birželio 14 d. atidengto paminklo Sąjūdžiui, kuris yra prie pat Šlavantų seniūnijos pastato. Čia vėliavos laukė ne tik seniūnė, bet ir seniūnijos darbuotojai, seniūnijos gyventojai, net vaikai. Šį paminklą pastatė Sąjūdžio grupė, kurios iniciatorė buvo J. Ražukienė. Paminklo autorius veisiejietis A. Neverdauskas, akmuo paminklui paimtas iš J. Klimavičiaus sodybos. Prie šio paminklo Lietuvos valstybei svarbiomis dienomis būdavo iškeliama trispalvė, giedamas Lietuvos himnas, giesmė „Marija, Marija“.
Lygiai vidudienį J. Ražukienė Lietuvos 100-mečiui skirtą vėliavą perdavė Šlavantų seniūnei J. Maziukienei. J. Ražukienė perduodama vėliavą pabrėžė tokio iš pirmo žvilgsnio simbolinio žingsnio svarbą pasitinkant Lietuvos valstybės 100-metį. Taip pat pažymėjo, kad šiame krašte buvo ir yra daug patriotų. J. Ražukienė tai žino ne iš nuogirdų, nes pati du dešimtmečius yra dirbusi šiame krašte. Savo ruožtu Šlavantų seniūnė J. Maziukienė teigė, kad priimti šią vėliavą jai ir jos vadovaujamai seniūnijai didelė garbė ir atsakomybė.

Komentarai

Tą Mikalonienę laikas

Tą Mikalonienę laikas patalpinti į Žiegždrių psichdispanserį....

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.