Aplamdžiusiam kitą automobilį — 602,56 euro bauda

, Vytautas Šeštokas
Aplamdžiusiam kitą automobilį — 602,56 euro bauda

Asociatyvi nuotr.

Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje V. S. buvo kaltinamas, jog vairavo automobilį apsvaigęs nuo alkoholio.
Pareigūnai nustatė, kad vyriškis Seirijų miestelyje, Vytauto gatvėje, pažeisdamas Kelių eismo taisyklių reikalavimus vairavo jam pačiam priklausančią kelių transporto priemonę – automobilį „VW Passat“, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio. Nustatytas 1,61 promilės girtumas.
Apklausiamas pareigūnų V. S. savo kaltę pripažino, paaiškino, kad tą dieną „VW Passat“ pasistatė automobilių stovėjimo aikštelėje Seirijuose, šalia parduotuvės „Aibė“ ir atvykusiu darbo autobusiuku išvažiavo dirbti į Kapčiamiestį. Baigus darbus, važiuojant minėtu autobusiuku, kartu su bendradarbiu nusprendė atsipalaiduoti ir abu išgėrė 0,7 litro 38 laipsnių degtinės. Girtas nebuvo, jautėsi šiek tiek apsvaigęs. Tada sėdo į Seirijuose paliktą savo automobilį „VW Passat“. Užvedęs automobilį pradėjo važiuoti atbulomis ir pajuto smūgį į kitą transporto priemonę, dėl to jis pavažiavo šiek tiek į priekį ir savo vairuojamą automobilį „VW Passat“ sustabdė šalikelėje. 
Atvykę policijos pareigūnai nustatė, kad V. S. važiuodamas savo automobiliu atsitrenkė į šalia stovintį „Audi 80“ ir bandė pasišalinti iš įvykio vietos.
Teismas konstatavo, kad kaltinamasis neteistas, nebaustas administracine tvarka, dirbantis, charakterizuojamas teigiamai.
Išnagrinėjęs baudžiamąją bylą teismas V. S. paskyrė 602,56 euro baudą bei uždraudė dvejus metus vairuoti transporto priemonę.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.