Aplink Lietuvą traktoriumi važiuojanti „Dotnuva Baltic“ pasveikino Lazdijų rajono ūkininką

Aplink Lietuvą traktoriumi važiuojanti „Dotnuva Baltic“ pasveikino Lazdijų rajono ūkininką

Iš kairės: Daivaras Kačiulis („Dotnuva Baltic“ Vilkaviškio regiono vadovas), ūkininkas Juozas Dainauskas, Aleksėjus Sergejevas („Dotnuva Baltic“ Vilkaviškio regiono vadybininkas).

Pirmadienį, vasario 19-ąją, aplink Lietuvą traktoriumi važiuojanti komanda aplankė Lazdijų rajono ūkininką. Su valstybės atkūrimo šimtmečiu pirmasis buvo pasveikintas Janėnų kaime ūkininkaujantis Juozas Dainauskas. Kelionę inicijavusios įmonės „Dotnuva Baltic“ atstovai ūkininkui įteikė simbolinę dovaną – duonos kepalą. Žemės ūkio srityje dirbančios kompanijos tikslas – Lietuvą geografiškai apjuosianti 10 dienų trukmės kelionė traktoriumi. Šios 1200 kilometrų kelionės metu bendrovė dovanoja duoną, kurią ketina įteikti dešimtims ūkininkų ir kaimo bendruomenių. 
„Mūsų pasveikinimas Lietuvai ir valstybės atkūrimo 100-metį švenčiantiems žmonėms – simbolinė kelionė, kurios akcentai yra valstybė, žemė ir duona. Šiai kelionei pasirinktas šalies pasieniu einantis, tarsi visą Lietuvą apjuosiantis kelias, kurį įveiksime nauju, lietuviška simbolika papuoštu traktoriumi. Į 100-mečio kelionę pasiimame dėkingumo simbolį – duoną. Juk lietuviui duona – ypatingas žmonių bendrystės, sugyvenimo ir tarpusavio ryšio simbolis. Su duonos atsiradimu susijusi ir mūsų įmonės, ir žemdirbių veikla“,  – sako UAB „Dotnuva Baltic“ generalinis direktorius Darius Jaloveckas.
Jo teigimu, dovanodama duonos kepalą, bendrovė tarsi pratęsia gražią lietuvišką tradiciją, į istoriją žvelgdama iš žemę dirbančio žmogaus perspektyvos. 
„Dotnuva Baltic“ pasveikintas ūkininkas J. Dainauskas iš tėvų perimtame ūkyje ūkininkauja nuo 2005 metų. Pagrindinė ūkio kryptis – mėsinių galvijų auginimas. 
„Apkeliauti traktoriumi aplink Lietuvą yra graži idėja. Tai – smagi šimtmečio pagerbimo akcija. Manau, kad vėliavomis papuoštas traktorius patraukia ne vieno akį ir dėl to ne vienas nusišypso. Ir gražus dėmesys žemės ūkyje dirbantiems žmonėms. Juk mes, ūkininkai, ne atimame iš valstybės, o jai duodame. Kuriame pridėtinę vertę, sukuriame konkretų produktą, augindami grūdus ar gyvulius“, – sakė Janėnų kaimo ūkininkas.
Ūkininkavimas,  J. Dainausko žodžiais tariant, ne tik leidžia pragyventi Lietuvoje jo šeimai, ūkio darbuotojams, bet ir duoda naudos valstybei, nes ūkininkas sumoka nemažai mokesčių.
Lietuvą sveikinanti komanda startavo Lukšių kaime (Šakių r.), paskutinis maršruto taškas – Piktupėnų kaimas Pagėgių rajone. 
Iš Lazdijų rajono Lietuvą simboliškai apjuosianti „Dotnuva Baltic“ komanda pasuko į Varėnos rajoną, iš ten keliaus į Šalčininkų, Vilniaus, Švenčionių, Ignalinos, Rokiškio, Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio, Žagarės, Akmenės, Mažeikių, Skuodo, Kretingos, Klaipėdos, Šilutės rajonus, Pagėgių savivaldybę ir galiausiai sugrįš į pradinį kelionės punktą – Lukšių kaimą. 
Pasak bendrovės vadovo D. Jalovecko, prie šios šimtmečio iniciatyvos prisideda ir sveikinimus visai Lietuvai siunčia traktorių „Case IH“ gamintojai. 
 
Daugiau informacijos:
Vaida Samuolytė, „PR Service/Edelman Affiliate“, tel., (8~682) 43660 el. paštas vaida@prservice.lt

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.