Aptarti policijos pareigūnų darbo rezultatai

, Vaidotas Morkūnas
Aptarti policijos pareigūnų darbo rezultatai

Rajono policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas.

Antradienį rajono policijos komisariato salėje susirinkę pareigūnai aptarė praeitų metų rezultatus.
Rajono policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas pristatė rajono kriminogeninę padėtį, kalbėjo apie pasitikėjimą policija, apie prevencinį darbą. Viršininkas teigė, kad praeitais metais rajone įvykdyta 312 nusikalstamų veikų. Apie įvairius pažeidimus bei nusikaltimus policija iš viso gavo 474 pranešimus, pagal juos atlikti 76 ikiteisminiai tyrimai. Pernai žymiai išaugo smurto artimoje aplinkoje atvejų, kurių metu nukentėjo 3 nepilnamečiai. G. Krasnickas sakė, kad praeitais metais daugiau įvyko eismo įvykių, kurių metu žuvo 5 žmonės, iš jų 4 pėstieji, vienas vairuotojas. Net 60 ikiteisminių tyrimų buvo pradėta dėl vairavimo transporto priemonę išgėrus. Kalbėdamas apie tokią liūdną statistiką viršininkas minėjo, kad praeitais metais buvo atlikti ikiteisminiai tyrimai  dėl vogtų traktorių, kuriuos buvo įsigiję keli mūsų rajono ūkininkai. Viršininkas kalbėdamas apie praėjusių metų pareigūnų darbą dėkojo kolektyvui už pasiektus neblogus nusikaltimų išaiškinamumo rodiklius. 
Susirinkime dalyvavęs Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas pasidžiaugė, kad darbo rezultatai yra geri. „Nors sumažėjo pareigūnų, tačiau pagrindiniai uždaviniai įvykdyti. Ateityje policijos pareigūnų irgi laukia nauji iššūkiai, nes padidėjo smurto artimoje aplinkoje atvejų, vis dar daug sulaikoma neblaivių vairuotojų ir pradedami ikiteisminiai tyrimai. Mes siekiame, kad kuo mažiau pareigūnų sėdėtų kabinetuose, o kuo daugiau važinėtų ir dirbtų gatvėse, atliktų prevencinį darbą. Žinau, kad jūsų komisariatui dabar trūksta apie 10 pareigūnų, artimiausioje ateityje įdarbinsime tris jaunus pareigūnus. Taip pat siekiame tinkamiau apmokėti už pareigūnų atliktą darbą, mokame ir už viršvalandžius. Dabar pirmosios grandies pareigūnai gauna 700 eurų ir didesnį atlyginimą, kai anksčiau tokių pareigūnų atlyginimas siekdavo tik apie 400 eurų“, – sakė Alytaus apskrities policijos komisariato viršininko pavaduotojas.
R. Jaciunskas pažadėjo rajono policijos komisariatą aprūpinti naujais automobiliais bei gerinti darbo sąlygas. „Mes žinome, kad tie, kurie varo vogtus automobilius, mūsų nebijo, nes mūsų pareigūnams sunku juos pasivyti ir sulaikyti, kadangi vagišiai važinėja prabangiais ir greitais automobiliais. Stengsimės tokią padėtį pakeisti. Jau jaučiame, kad policijos pareigūnų darbas tampa patrauklesnis, nes vis daugiau ateina jaunimo įsidarbinti į mūsų gretas. Dirbti turi tie, kurie nori dirbti, supranta darbo svarbą ir yra pasiruošę jį atlikti“, – pažadų nepagailėjo R. Jaciunskas.
Rajono meras Artūras Margelis pasidžiaugė, kad rajono policijos komisariatas palaiko glaudžius ryšius su rajono savivaldybės valdžia, vyksta bendradarbiavimas. Rajono meras Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečio proga policijos komisariato viršininkui G. Krasnickui įteikė atminimo dovanėlę.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.