Bibliotekos lankytojos atneštoje knygoje – 200 eurų

, Vaidotas Morkūnas
Bibliotekos lankytojos atneštoje knygoje – 200 eurų

Vietoje skirtuko knygoje 200 eurų grynaisiais.

Žmonės anksčiau slėpdavo pinigus stiklainiuose, kuriuos užkasdavo po žeme. Dar dėdavo į kojines, po pagalve ir kitur, kad tik niekas nerastų.
O šios savaitės pradžioje Seirijų bibliotekos darbuotojos Agnė Brazinskienė ir Miglė Butkevičienė skaitytojos atneštoje grąžintoje knygoje rado ypatingą radinį – 200 eurų, keturias kupiūras po 50 eurų. Darbuotojos pasielgė sąžiningai – pinigus iš karto grąžino savininkei. 
„Rasti tokį „gerą skirtuką“, „labdarą“ buvo įdomu ir šiek tiek linksma. Praskaidrino mūsų kasdienybę“, – juokėsi A. Bražinskienė. Bibliotekininkė pasakojo, kad moteris knygą, kurioje tarp puslapių padėti pinigai, buvo pasiėmusi dar balandžio mėnesį. Kai ji ją atnešė, mano kolegė atsivertė pažiūrėti inventorizacinio numerio, esančio knygos pirmuose puslapiuose, ir nustebo išvydusi tarp puslapių sulankstytus 200 eurų. Pasidžiaugėm radiniu ir pinigus atidavėm knygą atnešusiai skaitytojai, kadangi ji dar nebuvo išėjusi ir mūsų bibliotekoje rinkosi kitas knygas, kurias ruošėsi pasiimti skaityti. Kai grąžinom, moteris buvo šiek tiek nustebusi, teigė nesitikėjo, kad jos mama čia tuos pinigus buvo įdėjusi ir pamiršusi“, – sakė A. Bražinskienė.
Seirijų bibliotekininkė sakė, kad skaitytojų grąžintose knygose ir anksčiau rasdavo vienkartinių bei medžiaginių nosinių, motyvacinių atvirukų su gražiais žodžiais, siuntimų pas gydytojus bei kitų smulkių popierinių dalykų.
„Įkvėptos šio įvykio mes organizuosim dabar akciją-loteriją – bibliotekoje paskelbsim, kad bus tokia knyga, kurią pasiėmęs skaitytojas ras joje pinigėlį, bus juo apdovanotas. Manau, kas logiškai mąsto, tam bus nesunku tą laimingą knygą surasti ir laimėti šią loteriją. Tikiuosi, bus įdomu“, – apie įdomų sumanymą pasakojo seirijietė.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.