Brolis prieš seserį smurtavo dėl cigaretės

, Vaidotas Morkūnas
Brolis prieš seserį smurtavo dėl cigaretės
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje fizinio skausmo sukėlimu ir nežymiu sveikatos sutrikdymu buvo kaltinamas J. J.
Rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad J. J. nusikalto šių metų rugsėjo 9 dieną: smurtavo artimoje aplinkoje prieš artimą giminaitį – seserį, kuriai kilusio konflikto metu dešinės rankos delnu sudavė ne mažiau kaip tris kartus į galvos sritį, taip sukėlė nukentėjusiajai fizinį skausmą. Pareigūnai nustatė, kad konflikto metu tiek kaltinamasis, tiek nukentėjusioji buvo neblaivūs.
Kaltinamasis J. J. pareiškus jam įtarimus ir apklausus, savo kaltę pripažino, paaiškino, kad šiuo metu jis gyvena pas pusbrolį, kadangi jo namai sudegė. Tą dieną apie pietus jis nusipirko stipraus alaus ir vyno, kuriuos pasiūlė išgerti savo seseriai ir pusbroliui. Vakare gyvenamojo namo kambaryje tarp jo ir sesers kilo žodinis konfliktas dėl cigaretės. Vyriškis sesers paprašė duoti jam cigaretę, tačiau sesuo atsisakė. Kadangi žinojo, kad sesuo turi cigarečių, todėl jis dar kartą paprašė. Sesuo vėl atsisakė ir labai supykęs brolis nieko nelaukęs dešinės rankos delnu smogė seseriai į galvą, po to sudavė dar du smūgius delnu į galvą.
Išnagrinėjęs baudžiamąją bylą teismas J. J. paskyrė 4 mėnesius viešųjų darbų, įpareigojant per paskirtą laiką neatlygintinai dirbti po 20 valandų per mėnesį visuomenės labui. J. J. taip pat paskyrė  baudžiamojo poveikio priemonę – dalyvavimą smurtinį elgesį keičiančiose programose.•

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.