Č. Šmulkštienė: „Kiek man žinoma, šiais metais prie Seirijų kapinių automobilių spūsčių nebuvo“

, Gintarė Šataitė
Č. Šmulkštienė: „Kiek man žinoma, šiais metais prie Seirijų kapinių automobilių spūsčių nebuvo“

Tokį vaizdą prie Seirijų kapinių užfiksavo ir į socialinį tinklą „Facebook“ įkėlė Marius. Automobilis kone užblokavo įėjimą į kapines.

Lapkričio pirmosiomis dienomis dažnas skuba aplankyti artimųjų kapų. Šie metai ne išimtis, tačiau skuba kartais baigiasi stovėjimo aikštelėse prie kapinių bandant parkuoti automobilį, o neretai ir tiesiog važiuojant link jų. Prie Lazdijų pakraštyje įsikūrusių kapinių kasmet matome eismą reguliuojančius policijos pareigūnus. O štai prie kitų Lazdijų rajone esančių kapinių policijos pareigūnų paprastai nebūna. Dėl to kenčia artimųjų kapus lankantys asmenys, mat tenka stovėti eilėse.
Redakcijos žiniomis, nemenka automobilių spūsčių problema kasmet būna prie Seirijų miestelio kapinių, kai automobiliai parkuojami abipus keliuko, vedančio kapų link. Tuomet telieka vietos tik vienam automobiliui pravažiuoti, nors eismo kryptys lyg ir dvi (vieni važiuoja nuo kapų, kiti kapų link). Taip susidaro automobilių spūstys, kurias norėdami „išvaikyti“, žmonės neretai patys kviečia policijos pareigūnus. Apie šią situaciją nutarėme pasiteirauti Lazdijų rajono savivaldybės Seirijų seniūnės Česlovos Šmulkštienės. Moteris prisipažino apie šias problemas nieko negirdėjusi: „Kiek man žinoma, šiais metais tokių problemų nebuvo. Tiesa, pati tiksliai nežinau, nes esu suvalkietė ir lapkričio 1-ąją pati kapus lankiau ne Seirijų kapinėse“. Seirijų miestelio seniūnė pati susidomėjusi šia situacija paprašė apie automobilių spūstis prie kapinių papasakoti Seirijų seniūnijos specialistę Liną Sakalauskienę. Pastaroji teigė, kad šiais metais automobilių spūsčių nebuvo: „Šiais metais labai pasiskirstė kapus lankančiųjų srautas, mat nemažai žmonių kapines lankė paskutinį spalio savaitgalį. Visi turėjome laiko aplankyti kapus anksčiau, tad spūsčių nebuvo. Ankstesniais metais tikrai būdavo, kai kapus lankantiems žmonėms teko stovėti susidariusiose spūstyse. Kartais visa Kęstučio gatvė būna užstatyta automobiliais, o šiemet tikrai taip nebuvo. Na, žinoma, nebuvo taip, kad atvažiuoji ir nuvažiuoji, reikia įvertinti tai, kad žmonių tomis dienomis nemažai, tad tenka truputį palaukti, tačiau tai yra ir pačių vairuotojų problema, mat automobilius neretai palieka bet kur.“ 
Seirijų seniūnijos darbuotojos žodžiai apie vairuotojų sąmoningumą išties verti dėmesio, mat socialiniame tinkle „Facebook“ įkeltoje nuotraukoje matyti automobilis, švelniai tariant ne vietoje priparkuotas – jo vairuotojas privažiavo prie pat įėjimo į kapines ir, galima sakyti, jį užstatė.

Komentarai

Kur stovi mašina, pro tuos

Kur stovi mašina, pro tuos vartus niekas nevaikšto,kažkada labai senei tai buvo pagrindiniai vartai, pagrindiniai vartai yra kiti.Bet gal būt vairuotojas atvežė neįgalų žmogų, kurio artimieji palaidoti prie tų vartų, o prie jų šone yra atidaryti vartai ir galima laisvai įeiti.

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.