Dedami pamatai mėsinių galvijų parodai Lazdijų rajone

, Gintarė Teisutis
Dedami pamatai mėsinių galvijų parodai Lazdijų rajone

„Tikrai likau maloniai nustebusi, kai pamačiau, kokį modernų hipodromą turi Lazdijai. Manau, jame yra visos galimybės organizuoti parodą“, — teigė V. Živatkauskienė, Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacijos direktorė.

2016 metų rugsėjo mėnesį pirmą kartą Lietuvoje vyko specializuota mėsinių galvijų paroda Anykščių rajone. Paroda sulaukė didžiulio pasisekimo. Joje dalyvavo gausus būrys ūkininkų, valdžios atstovų, turistų, studentų ir šiai ūkio šakai bei įspūdingiems galvijams neabejingų smalsuolių. Šioje parodoje taip pat dalyvavo ir mūsų rajono mėsinių galvijų augintojai.  
VšĮ Darbo vietų kūrimo fondo laikinai einantis direktoriaus pareigas Nerijus Sukackas sako: „Pasitarėm su rajono ūkininkais ir nusprendėm – kuo mes prastesni? Mėsinių galvijų skaičius rajone nuolat auga, parodoje Anykščiuose dalyvavo ir mūsų ūkininkai iš Lazdijų rajono, tokio tipo parodos žengia dar tik pirmuosius žingsnius mūsų šalyje, tad kilo idėja pasiūlyti parodos organizatoriams, t. y. Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacijos administracijai, kitą parodą rengti būtent mūsų rajone. Visas keliamas sąlygas (puikus privažiavimas ne tik žiūrovams, bet ir gyvulių iškrovimui, automobilių stovėjimo aikštelės, vanduo gyvulių girdymui, teritorija aptverta tvora, patogios sėdimos vietos žiūrovams, seminarų salė) mūsų rajone atitinka hipodromas.“
Sausio pradžioje N. Sukackas Kaune susitiko su Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacijos direktore Vilma Živatkauskiene ir pristatė šią idėją bei puikiai šiai parodai tinkančią vietą – Lazdijų hipodromą. 
Vakar V. Živatkauskienė lankėsi Lazdijų rajone ir apžiūrėjo Lazdijų hipodromą, jo infrastruktūrą bei įvertino mėsinių galvijų parodos organizavimo galimybes. V. Živatkauskienė liko sužavėta sutvarkyta erdve, patalpomis bei arklidėmis. 
Po šio susitikimo tiek VšĮ Darbo vietų kūrimo fondas, tiek Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija bandys suderinti visus veiksmus bei darbus, kad jau šį rudenį geriausi šalies mėsiniai galvijai sukviestų minią žiūrovų į Lazdijus.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.