Dėl vagysčių daug nežinomųjų

, Vytautas Šeštokas
Dėl vagysčių daug nežinomųjų
Sekmadienį apie 2 valandą 30 minučių Veisiejuose gyvenanti moteris, grįžusi į namus rado išlaužtą plastikinį virtuvės langą, kambaryje pasigedo 2 500 eurų ir sidabrinių papuošalų už 943 eurus. Nuostolis – 3 443 eurai. Turimais duomenimis, apiplėšimas įvykdytas name, kuriame gyvena verslininkai, prekiaujantys naudotais baldais bei kitais daiktais, parvežtais iš užsienio.  
Rajono policijos komisariato pareigūnai dėl plėšimo atlieka ikiteisminį tyrimą. Vakar kalbinti pareigūnai teigė kol kas negalintys komentuoti tyrimo eigos, nes ikiteisminis tyrimas dar tik prasidėjo. Pareigūnai tik tvirtino, kad tokie apiplėšimai nėra dažni, kai nukentėjusieji praranda  nemažai pinigų ir brangių daiktų, todėl galima daryti prielaidą, kad įsilaužėliai žinojo, ko ieškoti, turėjo informacijos, kad šeima gyvena pasiturinčiai. Vakar kalbinti Veisiejų miestelio gyventojai tvirtino, kad jiems toks apiplėšimas yra naujiena. „Ta gatvė yra kiek nuošaliau nuo miestelio centro, joje nėra daug gyventojų, ten vieni vienkiemiai, kai kurie namai tušti – jų savininkai gyvena kitur. Gal todėl plėšikams buvo lengviau atvažiuoti nepastebėtiems ir padarius savo juodus darbus tyliai  išvažiuoti. Tačiau aišku, kad jie žinojo, jog tame name ras vertingų daiktų. Tikrai nedažnai mūsų miestelyje įvyksta tokie nusikaltimai. Manome, kad vis tiek anksčiau ar vėliau turėtų kažkas paaiškėti, tikimės, policijos pareigūnai išsiaiškins, kieno tai darbas, nes ir mums neramu“, – sakė nenorėjęs skelbti savo pavardės Veisiejų gyventojas.
Rajono policijos komisariato pareigūnai taip pat tiria, kas galėjo apvogti ir parduotuvę Seirijų centre. Kalbinti pareigūnai sakė, kad kol kas nėra aišku, kokiomis aplinkybėmis ši parduotuvė apvogta. Šiuo metu parduotuvėje atliekama prekių inventorizacija, skaičiuojama, kiek vagys pasisavino prekių. Turimais duomenimis, parduotuvės savininkams padaryti nemaži nuostoliai, nes dingo nemažai alkoholinių gėrimų bei kitų prekių. 

Komentarai

Kaip ir visada..mentai

Big smile Kaip ir visada..mentai nutrauks ikiteisminį tyrimą..100%

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.