Džiugiausia metų žinia: mokytojai gaus atlyginimų priedus

, Sigita Vaitkevičė
Džiugiausia metų žinia: mokytojai gaus atlyginimų priedus
Vakar iki pavakarės posėdžiavusi rajono savivaldybės tarybos valdančioji dauguma, nepartinio judėjimo „Pirmyn. Kartu mes galime“ frakcija ir koalicija, kurią, be nepartinio judėjimo „Pirmyn. Kartu mes galime“, sudaro dar ir liberalų frakcija, aptarė šį penktadienį rajono savivaldybės tarybai teikiamus svarstyti klausimus. Tarp jų – ir sutaupytų mokinio krepšelio lėšų paskirstymas.
Kaip „Dzūkų žinioms“ vakar vakare sakė rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, frakcijos ir koalicijos posėdžiuose vienbalsiai buvo pritarta siūlymui per 2017 metus sutaupytas mokinio krepšelio lėšas – maždaug 50 tūkstančių eurų – skirti rajono mokytojų, kurie atlyginimus gauna iš mokinio krepšelio, priedams prie gruodžio mėnesio atlyginimų išmokėti. Kad toks frakcijos ir koalicijos siūlymas taptų realybe, reikia, kad už jį penktadienį balsuotų daugiau nei pusė visų rajono savivaldybės tarybos posėdyje dalyvausiančių tarybos narių. 
Mokytojų atlyginimų tema jau nebe pirmi metai yra viena pagrindinių ir skaudžiausiai nagrinėjamų temų šalies mokytojų bendruomenėje, taip pat ir mūsų rajono mokytojų tarpe. Iki šiol Vyriausybė taip ir nerado šios problemos sprendimo. „Bent prieš metines šventes pakelsime savo rajono mokytojams nuotaiką skirdami jiems papildomus pinigus“, – sakė savivaldybės meras Artūras Margelis.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.