aikštė

Į Lazdijų miesto aikštę atkeliavo žaliaskarė

, Lazdijų r. sav. inf.
Ketvirtadienį Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje jau pastatyta pagrindinė ne tik miesto, bet ir viso rajono Kalėdų eglė. Ji šiemet atkeliavo iš Lazdijų kaime gyvenančių Mildos ir Jono Margelių kiemo. Padėkoti žaliaskarės savininkams atvyko pats savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis džiaugėsi išvydęs tokią dailią eglę ir dėkojo sodybos šeimininkams už dovaną, kuria ne tik šventiniu laikotarpiu, bet ir visą žiemą galės gėrėtis tiek miesto gyventojai, tiek svečiai.

Žvakių liepsnelėms sužibus, paminėta Laisvės gynėjų diena

Minint Laisvės gynėjų – Sausio 13-os – dienos 25-metį jau nuo pat ryto Lazdijų rajono savivaldybės bei kitų įstaigų, įmonių languose geso šviesos, o juose supleveno po vieną mažą atminties liepsnelę. Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio kvietimu buvo prisijungiama prie visuotinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Savivaldybės darbuotojai taip pat solidariai dešimčiai minučių užgesino šviesas savo kabinetuose ir pagerbė žuvusiųjų už mūsų laisvę atminimą.

Abiturientų dovana miestui – valsas po atviru dangumi

2015-05-29

Dviguba šventė Seirijų gimnazijoje

, Lazdijų r. sav. inf.
Penktadienį Seirijuose buvo dviguba šventė, kurios nesugadino net apniukęs dangus. Mokinių ir mokytojų veidai švietė šypsenomis, taip praskaidrindami visą padangę. O džiaugsmo būta ne be reikalo – Seirijuose, Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje, atidarytas  atnaujintas sporto aikštynas. Puikūs rezultatai pasiekti pasinaudojus Dzūkijos VVG priemone „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“, kurio metu įgyvendintas projektas „Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos aikštyno sutvarkymas“.

Kapčiamiestyje — Lietuvos karžygės, grafaitės Emilijos Pliaterytės vardo aikštė

, Daina Baranauskaitė
Lazdijų rajone, Kapčiamiestyje, oficialiai perkirpta šventinė juostelė centrinės miestelio aikštės atidarymo proga. Ją planuojama pavadinti Lietuvos karžygės, grafaitės Emilijos Pliaterytės vardu.
Baigti Lazdijų rajono Kapčiamiesčio miestelio centrinės aikštės rekonstrukcijos darbai. Tai 8 mln. litų vertės projekto, apimančio net keturis Lazdijų krašto miestelius, vienas iš etapų.
Surinkti turinį