apdovanojimai

Penktąkart įteikti Jaunimo metų apdovanojimai

, Lazdijų r. sav. inf.
Penktadienį  Veisiejų kultūros namuose vyko Lazdijų rajono savivaldybės inicijuoti Jaunimo metų apdovanojimai. Tai jau penktus metus organizuojamas renginys, kurio metu nominuojami labiausiai rajono labui nusipelnę jaunuoliai, jaunimo organizacijos bei juos palaikantys žmonės. Renginio vedėjai Aistė ir Povilas, pradėję renginį prasmingais poeto Justino Marcinkevičiaus žodžiais, kvietė susimąstyti, jog gyvename ne vien dėl savęs, o dėl šalia esančių, dėl aukštesnių siekių ir idealų.

„Auksinė scenos peteliškė“ nusileido į kultūrą puoselėjančių žmonų delnus

, Lazdijų kultūros centro inf.
Lazdijų kultūros centre jau 9-ąjį kartą  buvo išdalinti Auksinės scenos peteliškės apdovanojimai. Šis simbolinis apdovanojimas skirtas padėkoti žmonėms, kurie aktyviai prisideda prie kultūrinių idėjų puoselėjimo ir nuoširdaus bendradarbiavimo vystant Lazdijų krašto kultūrą. 
Pirmoji peteliškės nominacija „Už tarnystę Kultūros idėjai“ nusileido draugiškos, visuomet padedančios, kultūrą puoselėjančios  bendruomenės delnuose. Paskelbti pirmąjį Auksinės scenos peteliškės laureatą buvo pakviestas 2004 m.

Išdalinti „Verslo sparnai 2016“ apdovanojimai

Gruodžio 15 d. popietę Lazdijų rajono verslininkai, valdžios atstovai bei kiti garbūs svečiai rinkosi į Veisiejų kultūros namų salę. Čia vyko Lazdijų rajono savivaldybės verslininkams skirtas padėkos renginys „Verslo sparnai 2016“. Lazdijų rajono savivaldybės organizuojamas konkursas, kurio metu renkami geriausi rajono verslininkai, rengiamas jau treti metai iš eilės.
„Verslo sparnai 2016“ renginio dalyvius ir svečius pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

„Graikinio riešuto“ apdovanojimas – bibliotekos direktorei Renatai Rudienei

, Gintarė Šataitė
Lietuvos Respublikos Seimas 2016-uosius paskelbė Bibliotekų metais, kuriuos globoja LR prezidentė Dalia Grybauskaitė. Apie įsimintinus metus, darbus, bibliotekos darbuotojus, knygas bei visai netikėtai gautą „Graikinio riešuto“ apdovanojimą pasakoja Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Renata Rudienė.
 
– Laimėjote geriausio metų vadovo „Graikinio riešuto“ apdovanojimą.

Išrinks ir pagerbs iškiliausius rajono verslininkus

, Vaidotas Morkūnas
Rajono savivaldybė paskelbė  konkursą „Verslo sparnai 2016“. Šį konkursą jau trečius metus iš eilės organizuoja rajono savivaldybė ir VšĮ Lazdijų švietimo centras. Konkurso tikslas – atrinkti apdovanojimui verslo atstovus, sėkmingai investuojančius ir plėtojančius verslą rajone ir garsinančius rajono vardą. Taip pat šiuo konkursu siekiama skatinti verslo ir savivaldybės institucijų bendradarbiavimą.

Artėjančių švenčių proga — geriausiems verslininkams — „Verslo sparnai“

, Neringa Rasiuliene
Antri metai iš eilės rajono savivaldybės administracija ir Lazdijų švietimo centras rengia konkursą „Verslo sparnai“, kurio metu renkami ir iškilmingo renginio metu apdovanojami  geriausi rajono verslininkai. Toks šventinis „Verslo sparnų“ renginys įvyko ketvirtadienį, gruodžio 17 dieną, Lazdijų kultūros centro menėje.
Savo sveikinimo žodyje susirinkusiems verslininkams bei renginio svečiams rajono savivaldybės meras Artūras Margelis sakė, jog rojus yra  ten, kur jį susikuriame patys.

LR Seimo apdovanojimas – bibliotekininkei Daivai Mikalauskienei

Alytaus ir Vilniaus apskričių savivaldybių viešųjų ir mokyklų bibliotekų darbuotojai  Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje metams baigiantis aptarė aktualius savo veiklos klausimus ir pasveikino šiais metais apdovanojimus pelniusius kolegas.
Renginyje Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos specialistė Gražina Lamanauskienė pristatė Bibliotekų metų programą, Regiono bibliotekų metodikos ir vadybos centro  vyriausioji metodininkė Rita Paliukaitė-Medeckienė,  apžvelgė Alytaus ir Vilni

„Begalinis koridorius“ nominuotas ir Milane

, Rimvidas Kalvaitis
Italijoje vykusiame Tarptautiniame filmų festivalyje dokumentinis filmas „Begalinis koridorius“, kuriame pagrindinis herojus yra karo žurnalistas Ričardas Lapaitis, ir pagal kurio dienoraščius sukurta ši karinė juosta, pelnė dar vieną prestižinį apdovanojimą. Šį kartą už geriausią montažą.

Dar vienas garbingas apdovanojimas mūsų kraštietei

, Rimvidas Kalvaitis
Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ laureatais tapo per 20 kultūros ir švietimo srities atstovų, menininkų bei politikų. Šio garbingo medalio laureatė yra ir mūsų kraštietė kraštotyrininkė Lionė Lapinskienė. Apdovanojimai bus įteikti kovo 30 dieną iškilmingame renginyje Panevėžio J. Miltinio dramos teatre. 
L. Lapinskienė yra kilusi iš Mikabalių kaimo ir baigusi Seirijų vidurinę mokyklą. Ilgus metus dirbo lietuvių kalbos mokytoja eksperte, doktorantė.

Lazdijuose suplasnojo „Verslo sparnai“

, Neringa Radvilavičienė
Rajono verslininkai, valdžios atstovai bei kiti garbūs svečiai gruodžio 18 dieną rinkosi į pirmą kartą Lazdijų rajono savivaldybės bei Lazdijų švietimo centro organizuojamą renginį „Verslo sparnai 2014“.  Kaip prieš iškilmingą renginį vykusioje spaudos konferencijoje sakė Švietimo centro direktorė Eglė Mačionienė, renginio tikslas ne tik pagerbti geriausius rajono verslininkus, bet kartu tai proga padėkoti visiems už darbą, atsidavimą bei pastangas keliant rajono ekonominį ir darbo lygį.
Surinkti turinį