atidarymas

Rugsėjo 1-ąją – modernizuotos Krosnos mokyklos atidarymas

, Lazdijų r. sav. inf.
Penktadienį Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigose, kaip ir visoje šalyje, nuaidėjo Rugsėjo 1-osios skambutis. Su lengvu nerimo ir džiugesio virpuliu po vasaros atostogų į mokyklas skubėjo mokytojai ir mokiniai bei juos atlydėję artimieji, juk kiekviena Rugsėjo pirmoji – vis kitokia. Šiemet ši šventė buvo ypatinga ir Lazdijų r. sav.

Parodos atidarymas Veisiejų regioniniame parke

, Zigmas Pūkelis
Praėjusį šeštadienį, lapkričio 26 dienos popietę, Veisiejų regioniniame parke vyko dailininko Algimanto Žukausko darbų parodos atidarymas.
Niūrią ir tamsią praėjusio šeštadienio popietę į Veisiejų regioninio parko lankytojų centrą rinkosi veisiejiečiai ir miestelio svečiai, nes jų laukė dailininko Algimanto Žukausko dailės darbų parodos atidarymas.

Parodos atidarymas Veisiejų regioniniame parke

, Zigmas Pūkelis
Sekmadienį rugpjūčio 7 dieną, 15 valandą Veisiejų regioninio parko kamerinių renginių salėje vyko menininkų plenero „Minčių krantai“ parodos atidarymas.
Rugpjūčio 1–7 dienomis prie Šlavanto ežero R. ir G. Rimšų sodyboje vyko menininkų pleneras „Minčių krantai“. Jo dalyviai – Žemaitijos dailininkų sąjungos nariai: R. Donbrauskaitė-Plotnikova, V. Kusas, A. V. Krištopaitis, E. Lipinskaitė, L. Nikolajeva, B. Kuic ir R. Rimšienė. Sekmadienį vyko šio plenero parodos atidarymas.
Jį savo kūriniu pradėjo veisiejietis akordeonistas M.

Veisiejų regioniniame parke pražydo gėlės

, Zigmas Pūkelis
Praeitą penktadienį, vasario 5 dieną, Veisiejų regioniniame parke įvyko dailininkės Ritos Rimšienės tapybos darbų parodos „Žydėjimas“ atidarymas. 
Po savaitės darbų veisiejiečiai rinkosi į vieną nuostabiausių Veisiejų pastatų – Veisiejų regioninį parką.

Milijardinės vertės elektros tiltai vaduoja Baltijos šalis iš Rusijos gniaužtų

Prieš ketvirtį amžiaus nuo Sovietų Sąjungos atsiskyrusios Baltijos valstybės pagaliau baigia atsikratyti ir energetinės priklausomybės.
Vienas iš dviejų naujų 1,1 mlrd. eurų atsiėjusių elektros tiltų – Lietuvą ir Lenkiją jungianti linija – trečiadienį pradėjo veikti, pranešė dviejų šalių tinklų operatoriai.

Šeštokuose – trijų projektų pabaigtuvės

Ypatingos iškilmės vyko šeštadienį Šeštokų kultūros namuose. Čia iškilmingai pažymėtos net trijų projektų pabaigtuvės. Tai - “Šeštokų kultūros namų ir prie jų esančios viešosios erdvės sutvarkymas“, ir Šeštokų kultūros namų vidaus patalpų sutvarkymas“.Projektaibuvoįgyvendinti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonę „Kaimo atnaujinimas ir plėtra" ir finansuojami Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Atstatytas ir įamžintas buvęs partizanų bunkeris

, Lazdijų r. sav. inf.

Praėjusį penktadienį Lazdijų rajone, Bestraigiškės miške, atidengtas atstatytas ir pašventintas autentiškas toje vietoje buvęs partizanų bunkeris. Tai relikvinė vieta, menanti mūsų šalies kovų už laisvę istoriją. Šia proga Seirijų bažnyčioje buvo surengtos šv. Mišios, kuriose dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės vadovai, Lazdijų rajono policijos komisariato vadovai, tremtiniai, Lazdijų tremtinių ansamblis „Žilvitis“, jaunieji Lazdijų ir Šventežerio šauliai bei buvusių partizanų giminaičiai.

Lazdijų bibliotekos jaunimo centre — unikali paroda ir edukacinė popietė

, Vytautas Šeštokas
Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos jaunimo centro salėje vakar, liepos 15-ąją, atidaryta unikali fotografijų ir vėrinių paroda.

Saulučių parodos atidarymas

, Zigmas Pūkelis
Praeitą penktadienį, liepos 10 d., Veisiejų regioninio parko lankytojų centre atidaryta kalvio iš Alytaus Valdo Valentinavičiaus paroda. 
Renginys prasidėjo muzikiniu kūriniu, kurį atliko armonininkai Jonas Ražukas ir Romas Dudzinskas. Tokia smagi pradžia kaipmat visiems pakėlė ir taip neprastą nuotaiką. Renginio vedėja Veisiejų regioninio parko direktorė L. Žukauskienė pasveikino visus susirinkusius į parodos atidarymą ir pristatė svečius. Po to pristatytas ir pats kalvis, šios parodos kaltininkas V. Valentinavičius.

Iškilmės Aštriojoje Kirsnoje: atidaryta renovuota mokykla ir sporto aikštė

, Sigita Vaitkevičė
Šis antradienis buvo reikšmingas ne tik Aštriosios Kirsnos mokyklai, bet ir visai Būdviečio seniūnijos bendruomenei — čia po renovacijos  iškilmingai atidaryti iškart du objektai – Aštriosios Kirsnos mokykla ir šalia jos esanti sporto aikštė. 
Į atidarymo iškilmes buvo atvykęs gausus būrys svečių: rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas, šio skyriaus vyr. specialistė Jūratė Jasiulevičienė, Investicijų skyriaus vyr.
Surinkti turinį