automobiliai

Nelegaliai ardė automobilius

, Vaidotas Morkūnas
Mokesčių inspekcijos pareigūnams įkliuvo B. P., kuris angare supirkinėjo ir ardė automobilius, o metalo laužą parduodavo metalo supirktuvėse. Taip pat pareigūnai rado juodojo metalo laužo, ardomųjų automobilių bei atliekų perdirbimo įrenginį, 630 kilogramų vario drožlių laužo. Leidimo bei licenzijos tokiai veiklai B. P. neturėjo.
B. P. savo kaltę pripažino. Paaiškino, kad nuo veiklos pradžios gavo 1 200 eurų pajamų, apskaitos nevedė. Taip pat angare laikė 160 litrų dyzelinio kuro, kurio įsigijimo dokumentų neturi.

Savaitės pradžioje – skaudžios avarijos

, Vaidotas Morkūnas
Šios savaitės pradžia buvo liūdna. Dvi avarijos, kuriose nukentėjo policijos pareigūnė bei savivaldybės darbuotojos, o vienas žmogus žuvo.
Pirmadienį 7 valandą 35 minutės Krosnos miestelyje susidūrė du „VW Passat“ automobiliai. 26 metų  J. S. vairuojamas automobilis susidūrė su rajono savivaldybės darbuotojos A. K. vairuojamu automobiliu. Nukentėjo su J. S.

Naujieji automobiliai pasiruošę išvykti į pagalbos laukiančiųjų namus

Įgyvendinamas dar vienas projektas Europos Sąjungos lėšomis
Vakar į Lazdijų socialinių paslaugų centro kiemą įriedėjo trys naujutėlaičiai automobiliai, kuriuos ši neįgaliais ir senyvo amžiaus žmonėmis besirūpinanti įstaiga gavo kartu su rajono savivaldybės administracija įgyvendindama projektą „Integrali pagalba į namus Lazdijų rajono savivaldybėje“. Automobilius pasitiko, apžiūrėjo ir sėkmingo, kokybiško darbo teikiant jais integralią pagalbą, t. y.

Č. Šmulkštienė: „Kiek man žinoma, šiais metais prie Seirijų kapinių automobilių spūsčių nebuvo“

, Gintarė Šataitė
Lapkričio pirmosiomis dienomis dažnas skuba aplankyti artimųjų kapų. Šie metai ne išimtis, tačiau skuba kartais baigiasi stovėjimo aikštelėse prie kapinių bandant parkuoti automobilį, o neretai ir tiesiog važiuojant link jų. Prie Lazdijų pakraštyje įsikūrusių kapinių kasmet matome eismą reguliuojančius policijos pareigūnus. O štai prie kitų Lazdijų rajone esančių kapinių policijos pareigūnų paprastai nebūna.

Nuotrauka atminčiai istorinės technikos fone

Birželio 4-ąją Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje startuos „Istorinių automobilių ir motociklų ralis „Pasienio fiesta 2016“. 
Senovinės technikos ralis, kurį jau kelinti metai be pertraukų rengia VšĮ „Saugus ratas“, šįsyk  sutampa su didžiausiu Lazdijų rajone vykstančiu renginiu – tradicine tarptautine švente „Pasienio fiesta 2016“, sutraukiančia tūkstančius žiūrovų bei atlikėjų iš Lenkijos, Baltarusijos bei visos Lietuvos.
Šiemet pirmą kartą dzūkų šventės sudėtine dalimi tapsiančio senovinės technikos ralio organizatoriai jau dabar sul

Lazdijuose piktadariai niokojo automobilius

, Vytautas Šeštokas
Lazdijų miesto M. Gustaičio ir Dzūkų gatvių gyvenamųjų kvartalų gyventojai kreipėsi į redakciją, prašydami pagalbos iš miestiečių – prašoma suteikti informacijos apie praėjusį savaitgalį mieste siautėjusius nusikaltėlius, kurie masiškai niokojo automobilius.

Automobilio mokestis turėtų būti nuo 90 iki 590 Lt reikės mokėti ir už motociklus

Trečiadienį sumažintų pensijų kompensavimo darbo grupė baigė savo darbą ir paskelbė konkrečius pasiūlymus dėl lengvųjų automobilių ir motociklų mokesčio ir akcizų didinimo.

Kaip sakė finansų ministras Rimantas Šadžius, sumažintoms pensijoms kompensuoti yra siūlomi du šaltiniai: akcizų alkoholiui didinimas, kuris kitais metais atneštų maždaug 100 mln. litų pajamų į valstybės biudžetą, ir metinis transporto priemonių mokestis, kurį mokėtų lengvųjų automobilių ir motociklų savininkai.

Savaitės komentaras Ar iš tikrųjų taip jau blogai gyvename?

, Algimantas Mikelionis

Dažnai sakoma, kad Lietuvoje yra dvi religijos. Pirmoji, aišku, katalikų tikėjimas, o antroji – krepšinis. Pasaulyje išsiskiriame ne tik tuo. Garsėjame įspūdinga gamta, gintaru, skaniu alumi ir gražiomis moterimis. Galime didžiuotis savo didinga istorija ir kovomis už laisvę bei nepriklausomybę. Išskirčiau dar vieną dalyką, kurį pavadinčiau nacionaliniu pomėgiu – niurzgėjimą ir skundimąsi blogu gyvenimu. Tai galima išgirsti apsiperkant parduotuvėje, turguje, susitikus pažįstamiems ar giminaičiams ir net per šventes susėdus prie stalo.

Per šventes susimušusių jaunuolių konfliktą narsto Lazdijų policija

, Daina Baranauskaitė

Pirmoji šv. Kalėdų diena ne itin šventiškai baigėsi dviem Lazdijų rajono savivaldybėje gyvenantiems jaunuoliams. Nors policijos pareigūnai vis dar aiškinasi aplinkybes, tačiau, pirminiais duomenimis, šventiniu laikotarpiu į konfliktą įsivėlė lazdijiškiai L. S., gimęs 1988 m., ir G. G., gimęs 1993 m.
Kaip teigiama dvidešimtmečio G. G. pareiškime pareigūnams, jį sumušė du iš matymo pažįstami vaikinai, o rytojaus dieną atvyko ir reikalavo 1000 litų.

VIII šeimų ralyje – rekordinis dalyvių skaičius

, Gintarė ŠKARNULYTĖ

 

Surinkti turinį