automobilis

Seirijuose automobilio gaisras

Pirmadienį apie 18 valandą Seirijuose užsidegė automobilis „Chrysler Town & Country“. Atvykę ugniagesiai gaisrą greitai užgesino. Gaisro metu apdegė variklio skyriuje esantys laidai bei variklio dangtis. Pasak rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų, šis automobilis užsidegė bevažiuodamas. Įtariama, kad ši transporto priemonė užsidegė dėl gedimų elektros įrangoje.

Vairavęs vogtą automobilį įkliuvo Lazdijuose

, Vaidotas Morkūnas
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje 4 kartus teistas panevėžietis T. C. buvo kaltinamas nusikalstamu būdu gauto turto įsigijimu. 
Vyriškis policijos pareigūnams įkliuvo praeitų metų liepos mėnesio pabaigoje Lazdijuose, kai vairavo 14 500 eurų vertės automobilį „Audi A4“. Šis automobilis buvo pavogtas užsienyje ir jį T. C. parvairavo iš Lenkijos į mūsų šalį. Bėgdamas nuo pareigūnų Turistų gatvėje T. C.

Pavogęs kaimynės automobilį atsipirko areštu

, Vaidotas Morkūnas
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje svetimo turto vagyste buvo kaltinamas E. T.
Rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad E. T. šių metų spalio 2 dieną apie 14 valandą įsibrovė į A. Z. priklausantį neužrakintą garažą ir pavogė automobilį „Ford Galaxy“, kuris yra 1200 eurų vertės.
Apklausiamas pareigūnų E. T. prisipažino padaręs nusikaltimą. Paaiškino, kad A. Z. yra jo kaimynė. Spalio 2 dieną apie vidurdienį jis su iš matymo pažįstamu vyriškiu nuėjo pas R. Z. pasikalbėti.

Lazdijų medikas išgelbėjo į avariją patekusiųjų žmonių gyvybes

, Vaidotas Morkūnas
Praeitą ketvirtadienį  apie 16 valandą kelyje Lazdijai–Veisiejai, Neravų kaimo teritorijoje, įvyko didelė avarija, kurios metu sužeisti keturi žmonės. Turimais duomenimis, automobilis „Land Rover“, kuriuo važiavo keturių asmenų šeima į Druskininkus, lenkė lengvajį automobilį bei sunkvežimį, tačiau nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė šalia kelio esančioje pelkėje. Visureigis apsivertė ant stogo ir greitai pradėjo skęsti. Jame buvę 4 žmonės – vyras su žmona ir moteris su 5 metų vaiku galėjo prigerti.

Automobilio laimėtojas bilietą pirko Lazdijų „Aibėje“

, „Teleloto“ inf.
„Teleloto“ žaidime „Trigubas šansas“ dalyvauja keturi studijos žaidėjai ir vedėjas. Kiekvienas iš jų paeiliui turi teisę iš skaidrios dėžės traukti tris kamuoliukus, ant kurių nurodyti prizai – tai gali būti piniginis laimėjimas arba automobilis. Ištraukus kamuoliuką žaidėjas turi apsispręsti – pasiimti tik ką ištrauktą laimėjimą ir žaidimą baigti ar jo atsisakyti ir traukti dar vieną kamuoliuką kitą kartą. Taip žaidžiama iki trečiojo kamuoliuko imtinai. Jei nukeliaujama iki trečiojo kamuoliuko traukimo, paskutinis ištrauktas prizas ir tampa laimėjimu.

Avarija: automobilis atsitrenkė į namą

, Vaidotas Morkūnas
Antradienį vakare, apie 18 valandą 20 minučių, Seirijuose įvyko autoavarija, kurios metu nesunkiai sužalota keleivė bei apgadinta namo siena. 56 metų J. K., Lazdijų r. sav., Seirijų sen. gyventojas, vairuodamas automobilį „VW Touran“, nereguliuojamoje sankryžoje išsukdamas iš šalutinio kelio nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota Corolla Verso“, vairuojamo 63 metų A. M., bei su juo susidūrė. Po susidūrimo automobilis „Toyota Corolla Verso“ atsitrenkė į namo sieną bei ją apgadino.

Nubaustas puolė aiškintis dėl automobilių stovėjimo būdą nurodančio ženklo

, Vaidotas Morkūnas
Į Lazdijų rajono savivaldybę raštiškai kreipėsi Lazdijų kaimo gyventojas A. M., prašydamas paaiškinti situaciją dėl automobilių stovėjimo aikštelės Sodų gatvėje prie „Iki“ parduotuvės. „Prašau man duoti raštišką informaciją, kada, kokios sudėties ir kokiu pagrindu remiantis buvo pastatytas automobilių parkavimo būdo ženklas 836 prie parduotuvės Sodų gatvėje. Atsakymą prašau duoti raštišku būdu, kadangi ruošiuosi kreiptis į Kauno apylinkės administracinį teismą dėl, mano nuomone, pagal gatvės išplanavimą neteisingai pastatyto ženklo“, – rašo Lazdijų kaimo gyventojas.

Veisiejiškį pribloškė policijos ir draudimo bendrovės pretenzijos

, Vytautas Šeštokas
Jeigu jums kažkada pasisekė važinėti su keliolikos ar poros dešimtmečių senumo griozdu, vadinamu automobiliu, niekada nebūkite tikras, kad net ir juo legaliai atsikratęs, t. y. pridavęs utilizacijai, ateityje neturėsite problemų. 
Veisiejiškis Rimas Truska – vienas iš tų, kuriems seno automobilio pridavimas į metalo laužo supirktuvę vos nesibaigė bylinėjimusi teismuose. 
„Kažkada turėjau „forduką”, t. y. „Ford Escort” automobilį. Baltos spalvos.

Pavogtas konfiskuotas automobilis

, Vaidotas Morkūnas

 

Galimas automobilio sprogimas sukėlė nemažai nerimo UAB ,,Lazdijų šiluma” vadovui

, Daina Baranauskaitė

 

Surinkti turinį