avarija

Savaitės pradžioje – skaudžios avarijos

, Vaidotas Morkūnas
Šios savaitės pradžia buvo liūdna. Dvi avarijos, kuriose nukentėjo policijos pareigūnė bei savivaldybės darbuotojos, o vienas žmogus žuvo.
Pirmadienį 7 valandą 35 minutės Krosnos miestelyje susidūrė du „VW Passat“ automobiliai. 26 metų  J. S. vairuojamas automobilis susidūrė su rajono savivaldybės darbuotojos A. K. vairuojamu automobiliu. Nukentėjo su J. S.

Žolinių savaitgalis: tragiška avarija ir apgadintas policijosautomobilis

, Vaidotas Morkūnas
Ilgasis  Žolinių savaitgalis Lazdijų rajone pažymėtas tragedija. Autoįvykio metu žuvo 27 metų Lazdijų miesto gyventojas, buvęs policijos pareigūnas N. Ū. 
Policijos pareigūnai nustatė, kad ši autoavarija įvyko šeštadienį apie 14 valandą netoli Kučiūnų kaimo, kelyje Lazdijai–Miškiniai–Kučiūnai–Petroškai. Pirminiais duomenimis, N. Ū., vairuodamas automobilį „VW Phaeton“ (galimai neblaivus), kelio posūkyje nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto ant stogo.

Neblaivi avariją sukėlusi Lazdijų kriminalinės policijos tyrėja greičiausiai bus atleista

, Daina Baranauskaitė

Pirmadienį labai nemalonus incidentas įvyko Alytuje, Naujosios ir Raudonkalnio gatvių sankirtoje. Neblaivi Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnė sukėlė avariją. 17 metų darbo patirtį turinti pareigūnė greičiausiai bus atleista.

Avarijos kaltininkui — brangios pasekmės

, Vaidotas Morkūnas
Neatsakingas vairavimas brangiai kainuoja ir dažnai baigiasi liūdnai.
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje rajono gyventojas K. K. buvo kaltinamas Kelių eismo ir transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimu. Vyriškis, neblaivus vairuodamas „Audi 80“ markės automobilį, padarė avariją, kurios metu nukentėjo kartu su juo važiavęs R. K. Rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad K. K. šių metų  balandžio 5 dieną apie 5 valandą Grabaukos k.

Lazdijietis sukėlė avariją

, Vaidotas Morkūnas
Pirmadienio vakare, prieš pat vidurnaktį, šiurpi avarija įvyko Lazdijuose, Sodų gatvėje, ties 108 numeriu pažymėtu namu. 28 metų Lazdijų miesto gyventojas A. G., neblaivus (0,52 promilės girtumas) vairuodamas automobilį „BMW 530“, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. 
Eismo įvykio metu nukentėjo du keleiviai – vyriškis ir penkiolikos metų mergina. Vairuotojas sužalojimų išvengė. Tuo tarpu kartu su juo važiavusiam 29 metų lazdijiečiui nustatytas dešinio peties lūžis, o nepilnametė patyrė galvos traumą ir išvežta gydytis į Alytaus aps. S.

Policija kviečia atsiliepti įvykio liudytojus

, Alytaus apskr. VPK inf.
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyrius kviečia atsiliepti asmenis spalio 7 d., apie 12.10 val. kelio Alytus-Seirijai-Lazdijai 4-ajame kilometre mačiusius eismo įvykį kai galimai krovininis automobilis lenkdamas  automobilį „Mercedes Benz“ jį kliudė ir nesustojęs nuvažiavo toliau.
Įvykio liudytojus prašome skambinti telefonu (8 315) 55 651.
 

Tarnybos metu pakliuvo į avariją

, Vytautas Šeštokas
Lazdijų rajono policijos komisariato patrulių būrio policijos pareigūnai antradienio pavakarę pakliuvo į autoįvykį, kurio metu tik laimingo atsitiktinumo dėka išvengė sužalojimų.
Pareigūnų vairuojamas tarnybinis visureigis su skiriamaisiais ženklais žvyrkelyje ties Šadžiūnų kaimu (Lazdijų seniūnija), siekdamas išvengti susidūrimo su ant kelio esančia kliūtimi – krovinine transporto priemone, nuvažiavo nuo važiuojamosios kelio dalies ir kelis kartus apsivertė kelio sankasoje.
Policijos visureigis, kurį komisariatas

Rajono keliuose — skaudžios avarijos

, Vytautas Šeštokas
Pirmadienio rytą Šventežeryje įvykusioje avarijoje nukentėjo trys asmenys, apgadinti trys automobiliai, tarp jų – ir greitosios medicinos pagalbos automobilis, vežęs ligonį į gydymo įstaigą.
Kaip praneša policija, apie 12 valandą Šventežeryje 55 metų Lazdijų rajono gyventojo vairuojamas automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi į atvažiuojantį automobilį, kuriame buvo trys Lenkijos piliečiai. 
Lenkijos piliečio automobilis po smūgio dar rėžėsi ir į iš paskos važiavusį greitosios medicinos pagalbos automobilį. 
Pas

Skaudi penktadienio ryto avarija Lazdijuose, Turistų gatvėje: du žmonės sunkiai sužaloti

Šįryt,  Lazdijuose, Turistų gatvėje, automobilis  "Suzuki", kurį vairavo Lazdijų rajono gyventoja, išvažiuodamas iš šalutinio į pagrindinį kelią nepraleido automobilio "Škoda" ir su juo susidūrė.

Smūgio būta tokio stipraus, k

Šeštokuose vartomi paminklai

, Vaidotas Morkūnas
Naktį iš penktadienio į šeštadienį, apie 3 valandą 30 minučių, „prisivažinėjo“ 24 metų Maišymų kaimo gyventojas J. M. Tą naktį, vairuodamas automobilį „Audi A4“, jaunuolis Kirsnelės kaime jo nesuvaldė, nulėkė nuo kelio, išvertė tvorelę bei suniokojo dar 1943 metais statytą kryžių. Vairuotojas iš avarijos vietos pabėgo.
Vakar kalbinti policijos pareigūnai tvirtino, kad pavyko išaiškinti šio įvykio aplinkybes. Pasak pareigūnų, iš pradžių jaunuolis gynėsi, tačiau vėliau, priremtas įrodymų, prisipažino, kad vairavo šį automobilį. J. M.
Surinkti turinį