biudžetas

LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE SVARSTOMAS 2014 METŲ BIUDŽETO PROJEKTAS

NAUJIENOS
LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE SVARSTOMAS 2

Meras A. Margelis: „Sutelktas darbas ir aiškūs strateginiai tikslai — sėkmingų rezultatų garantas“

Lazdijų rajono savivaldybės mero ir tarybos veiklos ataskaita 
 
Praėję metai tiek man, kaip Lazdijų rajono savivaldybės merui, tiek savivaldybės tarybai  buvo permainingi  politinėje plotmėje.

Tvarkomi Lazdijų keliai, daroma nauja žiedinė sankryža

Apie gražėjančius Lazdijų miesto kelius ir jų renovaciją pasakojo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyresn. specialistas Virginijus Blažauskas.
 
– Tyliosios gatvės gyventojai Lazdijuose jau gali džiaugtis naujutėliu asfaltu. Ar sklandžiai vyko kelio remonto darbai? Kada jie prasidėjo? Kada baigėsi?

Prisidės prie istorinės atminties išsaugojimo

, Lazdijų raj. sav. inf. „Lazdijų reklama“

Penktadienį posėdžiavusi Lazdijų rajono savivaldybės taryba pritarė Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio siūlymui iš 2014 metų Lazdijų rajono savivaldybės biudžete numatytų asignavimų kitoms bendroms paslaugoms 20 tūkst. litų prisidėti prie dokumentinio filmo apie 1945 metų Kalniškės mūšį kūrimo. a
Lazdijų rajono savivaldybės administracija įpareigota pinigus pervesti viešajai įstaigai „Film Jam“.

Lazdijų rajono biudžetas didesnis dėl projektų

, Daina Baranauskaitė
Lazdijų rajono savivaldybės taryba patvirtino 2014 metų biudžetą. Jo apimtis, lyginant su praėjusiais metais, 10 mln. litų didesnė – net 69 mln. 277 tūkst. litų. Tačiau Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis teigia, kad realaus padidėjimo gyventojai nepajus. „Tie 10 milijonų – projektinės suplanuotos lėšos. Realiai gyventojai tų pinigų nepajus. Deja, jau eilę metų mūsų savivaldybės biudžetas nedidėja. Savivaldybių asociacija Kauno technologijos universitete buvo užsakiusi  studiją paanalizuoti, kaip per eilę metų kinta savivaldybių ir valstybės biudžetas.

Savaitės komentaras Biudžetas, aubrakai ir laiškas beniui

, Algimantas Mikelionis
Turbūt lietuvis nebūtų tikru lietuviu, jeigu nesurastų progos padejuoti, paniurzgėti ir pasiskųsti. Už blogą derlių ūkininkui blogiau gali būti tik geras derlius. Mat tuomet sumažės žemės ūkio produktų kainos. Kada žiema šalta, ilga ir snieguota, dažniausiai skundžiasi vairuotojai ir praktiškai visi piliečiai, nes už malkas ir kitą kurą reikia suploti nemenkas sumeles. Kai žiema šilta, kaip šiemet, daug kas dejuoja, kad nėra sniego ir spustelėjus šaltukui nušals augalai bei pavasarį pritrūks drėgmės. Šiltuoju metų laiku irgi nieko gero.

Patvirtintas savivaldybės biudžetas

Lazdijų rajono savivaldybės taryba penktadienį patvirtino 2014 metų Lazdijų rajono savivaldybės biudžetą. Biudžeto pajamos šiais metais sudaro – 69277,0 tūkst. Lt, t. y. 13741 tūkst. Lt daugiau negu 2013 m. pradžioje patvirtintas biudžetas.

Savaitės komentaras: kontrabanda – lazda su dviem galais

, Algimantas MIKELIONIS

Lietuvą smaugia kontrabandos hidra. Kas trečia šalyje surūkoma cigaretė yra nupirkta nelegaliai, o 60 proc. gyventojų šią nusikalstamą veiklą pateisina. Tokiu būdu biudžetas netenka šimtų milijonų litų kasmet.

Surinkti turinį