brakonierius

Išaiškino brakonierių, kuris neteisėtai nušovė šerno jauniklį

, Vaidotas Morkūnas
Alytaus regiono gyvosios gamtos inspekcijos pareigūnai kartu su rajono aplinkos apsaugos darbuotojais bei policijos pareigūnais Laibagalių kaime sulaikė V. M., kuris brakonieriaudamas graižtviniu šautuvu buvo nušovęs šerno jauniklį ir jau baigė doroti namuose. 
Alytaus regiono Gyvosios gamtos inspekcijos viršininkas Jonas Jarmalavičius sakė, kad šeštadienį apie 21 valandą gavo pranešimą iš tą dieną medžiojusių Kibirkšties medžiotojų būrelio narių apie jų medžioklės plotuose brakonieriavusį asmenį.

Aplinkosaugininkų pagautam brakonieriui — 1 302 eurų bauda

, Vaidotas Morkūnas
Jau rašėme, kaip praeitų metų pabaigoje rajono aplinkos apsaugos agentūros darbuotojams įkliuvo brakonieriaudamas su medžiokliniu šautuvu Buniškių kaimo gyventojas R. M. Gavę informacijos aplinkosaugininkai jį pričiupo praeitų metų gruodžio 13 dieną, kai šis Beviršių kaime, Dzūkijos medžiotojų būrelio plotuose, su medžiokliniu šautuvu sėdėjo medyje įrengtoje slėptuvėje.  Brakonierius buvo gerai pasirengęs tykoti žvėries.

Vietoje laimikio brakonierius sulaukė pareigūnų

, Vaidotas Morkūnas
Antradienį vakare rajono aplinkos apsaugos agentūros vedėjas Evaldas Brusokas kartu su Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Lazdijų skyriaus pirmininku Anatolijumi Palioniu bei ne tarnybos metu buvusiu rajono policijos komisariato pareigūnu Ernestu Ilkinu sulaikė brakonierių.
Vakar kalbintas rajono aplinkos apsaugos agentūros vedėjas papasakojo apie šią sėkmingai pasibaigusią pažeidėjo sulaikymo operaciją.
„Turėjome informacijos, kad Lazdijų seniūnijoje, Beviršių kaime, netol
Surinkti turinį