Butkevičius

Savaitės komentaras Premjero populiarumo sumažėjimas — jokia staigmena

, Algimantas Mikelionis
Pirmadienį išėjau į lauką ir net pakraipiau galvą nesitikėdamas tokios šilumos, nors po žvilgsnio į termometrą, pritvirtintą prie virtuvės lango, turėjau nenustebti. Ant plono megztuko buvau apsivilkęs lengvą striukę, bet saulės spinduliai greitai privertė pastarąją nusivilkti. Likus tik su megztuku vis tiek buvo per šilta ir ėmė pilti prakaitas. Beliko gailėtis, kad nebuvau tik su marškinėliais. Pavasarį, kai netikėtai užklumpa pirma rimta šilumos banga, visuomet taip būna. Vieni vaikšto dar su šiltomis striukėmis ir storomis megztomis kepurėmis, kiti kaip reikalas išsirengę.

Savaitės komentaras Premjero populiarumo sumažėjimas — jokia staigmena

, Algimantas Mikelionis
Pirmadienį išėjau į lauką ir net pakraipiau galvą nesitikėdamas tokios šilumos, nors po žvilgsnio į termometrą, pritvirtintą prie virtuvės lango, turėjau nenustebti. Ant plono megztuko buvau apsivilkęs lengvą striukę, bet saulės spinduliai greitai privertė pastarąją nusivilkti. Likus tik su megztuku vis tiek buvo per šilta ir ėmė pilti prakaitas. Beliko gailėtis, kad nebuvau tik su marškinėliais. Pavasarį, kai netikėtai užklumpa pirma rimta šilumos banga, visuomet taip būna.

Lazdijų mero pasiūlymai premjerui — nuo prasto vyno kainų iki verslumo bei laimės formulės

, Daina Baranauskaitė

Dzūkijos sostinėje lankėsi Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius. Su regiono savivaldybių vadovais ir verslo įmonių atstovais jis dalyvavo diskusijoje „Impulsai pasienio regiono ekonomikai: patrauklūs verslo projektai, parama iniciatyviems, motyvacija dirbti legaliai“.

Savaitės komentaras: iš didelio pažadų debesies tik menka darbų dulksna

, Algimantas MIKELIONIS
Sakoma, kad pažadėjo – patiešino, netesėjo – negriešino. Prieš praėjusius Seimo rinkimus lijo pažadais. Ypač aktyvūs buvo socialdemokratai, kurie išsijuosę kritikavo konservatorius ir į kairę, ir net dešinę žarstė pažadus. Tai daryti nebuvo sunku, nes konservatoriams teko valstybės laivą plukdyti per krizės taifūnų talžomą jūrą. Su šia užduotimi pastarieji susitvarkė išties neprastai ir Lietuvos neištiko Graikijos likimas. Dar daugiau, kompetentingi užsienio ekspertai mūsų valstybę pateikė kaip sėkmingos kovos su krize pavyzdį.
Surinkti turinį