Čiurlionis

Naujos technologijos ir patriotizmas — po Šventežerio apylinkes turistus veda virtualūs gidai!

Dauguma žmonių rašo knygas apie gimtas vietas, turistines teritorijas, paminklus ir pilis. O štai Šventežerio mokyklos direktorius Artūras Čiurlionis, turintis informacinių technologijų konsultanto atestatą, subūrė savo bendruomenę kilniam patriotiniam tikslui – pasinaudodamas informacinėmis technologijomis įamžino Šventežerio apylinkės įsimintinas vietoves.

A. Čiurlionis: „Sulanksčiusieji lietvamzdžius turi būti nubausti, kad daugiau taip nedarytų“

, Vaidotas Morkūnas
Šį savaitgalį nežinomi asmenys apgadino tris prie Lazdijų r. Šventežerio mokyklos pastato pritvirtintus lietvamzdžius. Šios mokyklos direktorius Artūras Čiurlionis kreipėsi į policiją, prašydamas nustatyti, kas gadina mokyklos turtą. „Mūsų mokyklos kolektyvas yra pasipiktinęs tokiu chuliganišku elgesiu. Kažkokiems piktavaliams niežti nagus. Mes nusprendėm elgtis griežtai ir neleisti ateityje pasikartoti tokiems išpuoliams. Socialiniame tinkle „Facebook“ išplatinome sulankstytų lietvamzdžių nuotraukas ir paprašėme pasidalinti vieniems su kitais bei ką nors apie tai žinančius pranešti.

Skaitau ir rekomenduoju: istoriniai romanai

„Mano mėgstamiausi knygų sąraše – istoriniai romanai“, – teigia Šventežerio mokyklos direktorius Artūras Čiurlionis. 
Gintarė Teisutis
 
 
Šiais informacinių technologijų laikais ne kartą diskutuota – koks knygos vaidmuo? Ir nors A. Čiurlionis yra už informacinių technologijų vartojimą kuo plačiau, bet knygų skaitymo atžvilgiu lieka konservatyvus.
Surinkti turinį