darbo birža

Vietos JGI koordinatorė Ieva Petruškevičiūtė: „Noriu motyvuoti jaunuolius pasirenkant profesiją, grąžinti juos į darbo rinką“

Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendina projektą „Atrask save“. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų.

Lazdijų rinktinėje prasidėjo Darbo klubo užsiėmimai

, Birutė Talandienė, VSAT Lazdijų rinktinės Viešųjų ryšių vyresn. specialistė
Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, atsižvelgdama į Vidaus reikalų ministerijos ir Krašto apsaugos ministerijos pageidavimus, įpareigojo teritorines darbo biržas pagal poreikius ir galimybes organizuoti Darbo klubų užsiėmimus išleidžiamiems į pensiją pareigūnams ir kariams.
VSAT Lazdijų rinktinėje buvo organizuotas pirmasis Darbo klubo užsiėmimas tema ,,Savarankiško užimtumo skatinimas“, kurio pagrindinis tikslas – skatinti į pensiją išėjusių asmenų savarankišką užimtumą, padėti nukreipti asmenines pastangas užsiimti savarankiška veikla ir pasiri

Įgyvendinto projekto rezultatai — džiuginantys

, Gintarė Teisutis

Šiais metais Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos baigė įgyvendinti projektą „Integravimo į darbo rinką skatinimas”. Projekto rezultatai tiesiogiai paveikė ir Lazdijų krašto žmones, bedarbius asmenis, kurie dėl įgyvendinamo projekto susirado darbą. Viena iš tokių Kapčiamiesčio seniūnijos gyventoja Jolita Ražukienė.

Darbo birža diferencijuoja klientus, tikėdamasi teikti tikslingas paslaugas

, Gintarė TEISUTIS

 

Įdarbintas rekordinis darbo ieškančių asmenų skaičius

, Gintarė ŠKARNULYTĖ

 

Viešieji darbai ir gyventojų surašymas trumpam palengvina bedarbių gyvenimą

, Lina Janušonytė

 

Surinkti turinį