Darom

DAROM 2017 Lazdijų rajono savivaldybėje

, Lazdijų rajono savivaldybės informacija
Penktadienį, t.y. balandžio 21 d., kaip ir kasmet Lazdijų rajono savivaldybėje vyko visuotinė pavasarinė talka DAROM 2017. Talkos metu buvo renkamos šiukšlės viešose teritorijose, tvarkomas Lazdijų miesto parkas, sodinami medžiai Lazdijų hipodrome, tvarkomi bei statomi informaciniai stendai ir ženklai.
Ačiū visiems prisijungusiems prie šios akcijos ir kartu tvarkiusiems mūsų miestą.

Akcija DAROM: Lazdijai tapo dar švaresni

, Lazdijų r. sav. inf.

Šiandien jau devintą kartą lazdijiečiai prisijungė prie visoje Lietuvoje vykdomos visuotinės aplinkos tvarkymo akcijos „Darom“, kurios pagrindinis tikslas - skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei stiprinti vietines bendruomenes. Kasmet pavasarį vykstanti akcija pritraukia vis daugiau švarios gamtos entuziastų. Džiugu, kad joje aktyviai dalyvauja įvairių organizacijų, įmonių atstovai bei pavieniai gyventojai.

Visuotinės talkos radiniai su šiukšlintojų parašais

 Lazdijiečiai nutarė nelaukti visuotinai numatytos „Darom 2014“ datos – balandžio 26 – ir apsikuopti dar prieš didžiąsias pavasario šventes – Verbų sekmadienį bei Šv. Velykas.

       Šiandien pakelėse, miškeliuose, šalia savo įmonių bei kitose vietose buvo kviečiami į talką visi – nuo mokinių iki savivaldybės darbuotojų.

Visuotinės talkos tvarkomos vietos Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje

Paspaudus nuorodą rasite talkos tvarkomas vietas pagal rajono teritorijas

 

http://www.lazdijai.lt/go.php/lit/2014_04_11_d._visuotines_talkos_tvarko...

Visuotinė talka kviečiama balandžio 11 d.

, Lazdijų r. sav. inf.

Šiandien Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis savo pasirašytu potvarkiu patvirtino visuotinės pavasarinės talkos „Darom“ datą Lazdijų rajone. Nors visoje Lietuvoje „Darom“ akcija paskelbta balandžio 26 dieną, lazdijiečiai atėjus ankstyvam pavasariui nutarė apsitvarkyti anksčiau. Datą pakoregavo ir balandžio 26-ąją vyksianti „Pirmos vagos“ šventė Lazdijų hipodrome bei noras apsikuopti prieš didžiąją pavasario šventę – šv. Velykas.
Visuotinės pavasarinės talkos organizavimo pirmininku paskirtas administracijos direktoriaus pavaduotojas Arūnas Bacevičius.

Atsinaujinusi akcijos "Darom" komanda vėl kviečia tvarkytis

Vilnius, kovo 23 d. (ELTA).
Kaip ir kasmet, vis labiau artėjant pavasariui, į Lietuvą su paukščiais sugrįžta dar vienas gražus fenomenas, kuris skatina ne tik pilietiškumą, jaunų žmonių aktyvų laisvalaikį, savanorystę, bet ir kelia aplinkosauginius klausimus. Tai - kasmetinė švarinimosi akcija "Darom". Šįmet ji vyks jau septintąjį kartą.

„Darom 2013“ Lazdijuose

, Marija Pakalnienė

 

„Darom 2011“ vėl kviečia pasitikti švaresnį pavasarį

 

Jau ketvirtus metus vyksianti švarinimosi akcija „Darom“ balandžio 16 d. 10 val. vėl kviečia visus burtis į bendruomenes tvarkyti aplinką bei rūšiuoti atliekas. Nuo 2008 m. tęsiamas projektas kasmet sulaukia vis daugiau entuziastų, norinčių matyti švaresnę Lietuvą.

Surinkti turinį