darželis

Sniego diena Kregždutėjė

Sausio 19 dieną Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“  ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai ir jų auklėtojos minėjo „Pasaulinę sniego dieną 2018“. Projektą iniciavo Tarptautinė Slidinėjimo Federacija (FIS), o Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ ir „Sportas visiems“ kvietė prisijungti prie šios iniciatyvos ir padidinti susidomėjimą žiemos sportu kiekviename šalies regione. 
Mokyklos kiemelyje vaikai sulaukė netikėtų svečių...  Du seniai besmegeniai atskubėjo išgelbėti liūdnąją Fėją nuo piktosios burtininkės.

Vaikų darželį ,,Žibutė“ jau aplankė Kalėdų Senelis

Besisukantis laiko ratas pradėjo skaičiuoti paskutines 2014 – ųjų metų dienas. Dabar tas metas, kai įvairiose organizacijose, įstaigose rengiamos senųjų metų palydėtuvės ir naujųjų sutiktuvės, prisimenamos ir bene gražiausių metų švenčių – Šventų Kalėdų – tradicijos ir jų prasmė. O kokios metų pabaigos šventės be Kalėdų Senelio?

Mokykla–darželis „Vyturėlis“ tęsia veiklą tarptautiniame Comenius projekte

, Rūta Kalėdienė, vyresnioji pradinių klasių mokytoja
Jau antri metai Lazdijų mokykla-darželis „Vyturėlis“ dalyvauja tarptautiniame Comenius projekte „Aš myliu savo senelius“. Šiame projekte, be mūsų mokyklos bendruomenės, dar dalyvauja 5 šalių – Turkijos, Graikijos, Bulgarijos, Italijos ir Ispanijos – mokyklų komandos. 
Vasario 23 d. mūsų mokyklos 4 mokytojų komanda, vadovaujama mokyklos-darželio direktorės Loretos Jurkonienės, vyko jau į ketvirtąją darbo kelionę, į Italijos Bisceglie (Bišelje) mokyklą Scuola 3° Circolo Didattico „San Giovanni Bosco“. Darbo vizito tema – „Senelių pagaminti žaislai“.

Lazdijų mokyklos - darželio „Vyturėlis“ moksleiviai paminėjo tolerancijos dieną

Pasaulyje gyvena daugybė skirtingų žmonių su savo ydomis, pomėgiais, išvaizda, elgesiu, įsitikinimais, trūkumais. Mes galime nemėgti kai kurių iš jų, ir, žinoma, kai kurie gali nemėgti ir mūsų. Tačiau jei visi laikysimės taisyklės, kad skirtumai – ne pagrindas nesantaikai, užgauliojimams ar persekiojimui, kiekvienas galėsime jaustis saugiai. Tai kiekvienam iš mūsų kasmet primena Tarptautinė tolerancijos diena, minima lapkričio 16-ąją.

Projekto dalyvių susitikimas Veisiejų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“

, Jurgita Mozerienė, Lazdijų r. Veisiejų lopšelio-darželio direktorė
Lazdijų r. Veisiejų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas” 2012-2014 m. įgyvendina Comenius programos daugiašalės mokyklų partnerystės projektą „Don‘t throw! Collect! and Produce!“. Veisiejų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” partneriai šiame projekte yra Turkijos Respublikos „Karakopru Anaokulu”, Ispanijos Karalystės „Escuela Infantil La Foresta” ir Slovakijos Respublikos „Materska Škola”. Tai bendradarbiavimo projektas, kuris jungia mūsų įstaigas bendrai veiklai gamtos saugojimo, šiukšlių rūšiavimo bei perdirbimo srityje.
2013 m. birželio 10–15 dienomis Lazdijų r.

Jaunieji „Vyturėlio“ „finansininkai“

, Rūta Kalėdienė, vyr. mokytoja

Šį pavasarį jau šeštąjį kartą Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ bendradarbiavimo partneriai iš Australijos – Australijos Kalėdų fondas (Lolita, Danny, Irena ir Romas Kalėdos) – pakvietė mūsų mokyklos pradinukus dalyvauti literatūrinio rašinio konkurse. Šiemetinė rašinio tema pradinukams labai neįprasta – „Pinigai“.
Nors dauguma mokinių ankstyvoje vaikystėje skaičiuoti ar pažinti skaičius pramoko būtent skaičiuodami pirmus gautus ar savo, kad ir nedideliu darbeliu, uždirbtus pinigus, sužinoję rašinio temą, susimąstė.

Gera pabūti kartu su seneliais

, Loreta JURKONIENĖ, Asta SLANČIAUSKIENĖ

 

Jaunimo centre šiukšlių rūšiavimo pamokėlė vaikams

, Edita SAMOŠKAITĖ

 

„FUTBOLIUKAS“ jau ir Krosnos darželyje

, Jolanta Danauskienė, Vaidas Jasevičius

 

Kvietė gyventi be patyčių

Lazdijų darželis-mokykla ,,Vyturėlis“ dalyvauja programoje ,,Zipio draugai“. Programą ikimokyklinio amžiaus vaikams veda vyr. auklėtoja Liuda Stanionienė ir auklėtoja Rasa Sukackienė.

Surinkti turinį