direktorė

Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė: „Ranka užrašytas atvirlaiškis yra šilta bendravimo priemonė“

Nenumaldomai artėjant šventiniam laikotarpiui parduotuvės, įstaigos ir įmonės bei pats miestas pasipuošė, o žmonės nejučia pradėjo laukti sveikinimų. Apie anksčiau itin populiarų kalėdinių sveikinimų būdą – laiškus ir atvirlaiškius – pasakoja Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė.
 
– Artėjant šventėms žmonės pradeda ieškoti įdomių būdų pasveikinti draugus ir artimuosius. Vienas iš jų – rašyti sveikinimus ranka ir siųsti juos paštu.

Prie puodelio arbatos

Šįkart arbatos puodeliu vaišinosi ir į paprastus klausimus atsakinėjo Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centro „Židinys“ direktorė Dovilė Jonuškaitė-Zunkienė.
 
Kai buvote maža, kuo svajojote tapti užaugusi?
Norėjau dirbti su žmonėmis. Kažkokios konkrečios profesijos neįvardindavau.
 
Kaip leidžiate savaitgalius?
Priklauso nuo metų laiko. Vasarą patinka žvejoti, važinėti dviračiu. Keliauti po Lietuvą, jeigu savaitgalis ilgasis.

Savaitės komentaras: politinis socialdemokratų bejėgiškumas

, Algimantas MIKELIONIS
Kaip greitai bėga laikas. Dar, atrodo, visai neseniai, pernai, balsavome Seimo rinkimuose, o jau metai, kaip dirba ši institucija. Panašaus amžiaus socialdemokrato A. Butkevičiaus vadovaujama Vyriausybė. Pasiekta ta laiko riba, kai valdžios jau nepridera vadinti nauja. 
Bet pažvelgus į šį vienerių metų laikotarpį atidžiau, plika akimi matyti šios valdžios neveiklumas. Premjero A. Butkevičiaus firminiu ženklu tapo darbo grupių kūrimas. Dažnokai ko nors paklaustas žurnalistų Vyriausybės vadovas atsakydavo, kad bus sukurta darbo grupė išsiaiškinti šiai problemai. Apskritai A.

R. Giedraitienė atleista su 20 000 litų pašalpa

, Vytautas Šeštokas
Antradienį posėdžiavusi Lazdijų rajono savivaldybės taryba tenkino Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorės Romos Giedraitienės prašymą atleisti ją iš pareigų. Už tokį sprendimą balsavo 14 savivaldybės tarybos narių, 1 buvo prieš ir 8 tarybos nariai susilaikė balsuojant.
Direktorei, politikų valia, bus išmokėta 5 vidutinio mėnesinio atlyginimo dydžio išeitinė kompensacija. Tai sudaro beveik 20 tūkst. litų. 
Laikinai didžiausiai Lazdijų rajono ugdymo įstaigai paskirta vadovauti R. Giedraitienės pavaduotoja ugdymui Virginija Spitrienė.

Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ direktore paskirta Danutė Matulevičienė

Šiandien vykusiame Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdyje taryba pritarė siūlymui  skirti Danutę Matulevičienę Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ direktore nuo 2014 m. sausio 2 d. D. Matulevičienė buvo vienintelė paraišką pateikusi kandidatė dalyvauti konkurse dėl minėtų pareigų.

Apie karus ir apkasus

, Vytautas Šeštokas
Šįkart norėtųsi pakalbėti apie karus. Ne, ne apie chorų, kainų, o apie informacinius, internetinius, ekonominius karus. Viešoje erdvėje apie tai daug rašoma, diskutuojama. Lyg ir, atrodytų, jie mūsų neliečia, tačiau dabartinis pasaulis taip glaudžiai susijęs, kad viena ar kita ataka pasiekia ir mus. Kaipgi nepasieks, jeigu girdime, matome, skaitome, diskutuojame.

Meras: „R. Giedraitienė neturi moralinės teisės toliau vadovauti gimnazijai“

, Valius BAKŠA

Kauno apygardos teismas, išnagrinėjęs Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorės 50 metų  Romos Giedraitienės skundą, kuriuo ji nesutiko su Lazdijų rajono apylinkės teismo paskirta bausme už transporto priemonės vairavimą neblaiviam, paliko galioti Lazdijų teismo teisėjo Ramūno Šarkos paskirtą bausmę. Toks neskundžiamas sprendimas priimtas šios savaitės pradžioje.

Mokykloje-darželyje „Kregždutė“ nauja direktorė

, Vytautas Šeštokas

Konkursą Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ direktoriaus pareigoms užimti laimėjo Danutė Matulevičienė, kuri anksčiau dirbo Lazdijų švietimo centre. Šiame konkurse moteris vienintelė ir buvo pareiškusi norą dalyvauti.

Direktore paskirta Dovilė Jonuškaitė

, Neringa MILAŠIŪTĖ
Lazdijų rajono savivaldybės taryba praėjusį penktadienį vykusiame tarybos posėdyje  vienbalsiai pritarė siūlymui  skirti konkursą darbo vietai užimti laimėjusią Dovilę Jonuškaitę Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centro „Židinys“ direktore. 
Dovilė Jonuškaitė į minėtas pareigas laikinai priimta nuo 2013 m. sausio 1 d., kuomet iš pareigų pasitraukė ilgametė centro direktorė Ona Lukoševičienė. Lazdijų rajono savivaldybės globos centre „Židinys“, kaip sakė naujoji direktorė D.

Mokinių ašaros – į ekskursiją tik išrinktieji

, Daina Baranauskaitė
Sovietmečiu mokyklose besimokiusieji dar ir šiandien prisimena apmaudžią sistemą, kuomet, norėdamas patekti į tarptautinę stovyklą „Artekas“, turėdavai gauti mokytojų rekomendacijas. Jeigu nebuvai mokytojo numylėtinis – tekdavo pasitenkinti kitų pasakojimais apie stovyklos džiaugsmus. Regis, tie laikai praėjo negrįžtamai, tačiau Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijoje dar jaučiamas sovietmečio kvapas.
Į „Dzūkų žinių“ redakciją paskambinę gimnazijos mokinių tėvai skundėsi, kad namo sugrįžę vaikai verkė, jog nežinia, ar turės galimybę išvykti į ekskursiją.
Surinkti turinį