direktorė

Sausio 2 dieną Lazdijų rajono Šeštokų mokyklai pradėjo vadovauti naujoji direktorė Alma Burbaitė

, Lazdijų r. sav. inf.
Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas  Vytuolis Valūnas džiaugėsi, kad konkurse dalyvavę pretendentai į Šeštokų mokyklos direktoriaus pareigas buvo gerai išmanantys savo darbą ir  labai puikiai pasiruošę.  Pristatydamas naująją  mokyklos direktorę teigė, jog Šeštokų mokykloje yra sudarytos geros sąlygos vaikams ir mokytojams. V.

Konkursą dėl direktoriaus posto laimėjo A. Burbaitė

, Vaidotas Morkūnas
Vakar rajono savivaldybėje vyko konkursas Šeštokų mokyklos direktoriaus vietai užimti. Šiame konkurse dalyvavo dvi pretendentės – iki konkurso šiai švietimo įstaigai vadovavusi šios mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Vaičeskienė bei Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje skyriaus vedėja dirbanti Alma Burbaitė.
Rajono savivaldybės administracijos direktorius, konkursų komisijos pirmininkas Gintautas Salatka teigė, kad komisijai teko gerokai padirbėti, nes abi kandidatės buvo lygiavertės, konkurse labai gerai pasirodė.

Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė: „Ranka užrašytas atvirlaiškis yra šilta bendravimo priemonė“

Nenumaldomai artėjant šventiniam laikotarpiui parduotuvės, įstaigos ir įmonės bei pats miestas pasipuošė, o žmonės nejučia pradėjo laukti sveikinimų. Apie anksčiau itin populiarų kalėdinių sveikinimų būdą – laiškus ir atvirlaiškius – pasakoja Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė.
 
– Artėjant šventėms žmonės pradeda ieškoti įdomių būdų pasveikinti draugus ir artimuosius. Vienas iš jų – rašyti sveikinimus ranka ir siųsti juos paštu.

Prie puodelio arbatos

Šįkart arbatos puodeliu vaišinosi ir į paprastus klausimus atsakinėjo Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centro „Židinys“ direktorė Dovilė Jonuškaitė-Zunkienė.
 
Kai buvote maža, kuo svajojote tapti užaugusi?
Norėjau dirbti su žmonėmis. Kažkokios konkrečios profesijos neįvardindavau.
 
Kaip leidžiate savaitgalius?
Priklauso nuo metų laiko. Vasarą patinka žvejoti, važinėti dviračiu. Keliauti po Lietuvą, jeigu savaitgalis ilgasis.

Savaitės komentaras: politinis socialdemokratų bejėgiškumas

, Algimantas MIKELIONIS
Kaip greitai bėga laikas. Dar, atrodo, visai neseniai, pernai, balsavome Seimo rinkimuose, o jau metai, kaip dirba ši institucija. Panašaus amžiaus socialdemokrato A. Butkevičiaus vadovaujama Vyriausybė. Pasiekta ta laiko riba, kai valdžios jau nepridera vadinti nauja. 
Bet pažvelgus į šį vienerių metų laikotarpį atidžiau, plika akimi matyti šios valdžios neveiklumas. Premjero A. Butkevičiaus firminiu ženklu tapo darbo grupių kūrimas. Dažnokai ko nors paklaustas žurnalistų Vyriausybės vadovas atsakydavo, kad bus sukurta darbo grupė išsiaiškinti šiai problemai. Apskritai A.

R. Giedraitienė atleista su 20 000 litų pašalpa

, Vytautas Šeštokas
Antradienį posėdžiavusi Lazdijų rajono savivaldybės taryba tenkino Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorės Romos Giedraitienės prašymą atleisti ją iš pareigų. Už tokį sprendimą balsavo 14 savivaldybės tarybos narių, 1 buvo prieš ir 8 tarybos nariai susilaikė balsuojant.
Direktorei, politikų valia, bus išmokėta 5 vidutinio mėnesinio atlyginimo dydžio išeitinė kompensacija. Tai sudaro beveik 20 tūkst. litų. 
Laikinai didžiausiai Lazdijų rajono ugdymo įstaigai paskirta vadovauti R. Giedraitienės pavaduotoja ugdymui Virginija Spitrienė.

Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ direktore paskirta Danutė Matulevičienė

Šiandien vykusiame Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdyje taryba pritarė siūlymui  skirti Danutę Matulevičienę Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ direktore nuo 2014 m. sausio 2 d. D. Matulevičienė buvo vienintelė paraišką pateikusi kandidatė dalyvauti konkurse dėl minėtų pareigų.

Apie karus ir apkasus

, Vytautas Šeštokas
Šįkart norėtųsi pakalbėti apie karus. Ne, ne apie chorų, kainų, o apie informacinius, internetinius, ekonominius karus. Viešoje erdvėje apie tai daug rašoma, diskutuojama. Lyg ir, atrodytų, jie mūsų neliečia, tačiau dabartinis pasaulis taip glaudžiai susijęs, kad viena ar kita ataka pasiekia ir mus. Kaipgi nepasieks, jeigu girdime, matome, skaitome, diskutuojame.

Meras: „R. Giedraitienė neturi moralinės teisės toliau vadovauti gimnazijai“

, Valius BAKŠA

Kauno apygardos teismas, išnagrinėjęs Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorės 50 metų  Romos Giedraitienės skundą, kuriuo ji nesutiko su Lazdijų rajono apylinkės teismo paskirta bausme už transporto priemonės vairavimą neblaiviam, paliko galioti Lazdijų teismo teisėjo Ramūno Šarkos paskirtą bausmę. Toks neskundžiamas sprendimas priimtas šios savaitės pradžioje.

Mokykloje-darželyje „Kregždutė“ nauja direktorė

, Vytautas Šeštokas

Konkursą Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ direktoriaus pareigoms užimti laimėjo Danutė Matulevičienė, kuri anksčiau dirbo Lazdijų švietimo centre. Šiame konkurse moteris vienintelė ir buvo pareiškusi norą dalyvauti.

Surinkti turinį