dviračiai

Orientacinis dviračių žygis „Ten, kur medvarlės šokuoja“

, Zigmas Pūkelis
Praeitą šeštadienį, rugsėjo 10 dieną, Veisiejų regioninis parkas pakvietė į tradicinį jau septintą orientacinį dviračių žygį „Ten, kur medvarlės šokuoja“.
Orientacinis dviračių žygis vyko Veisiejų regioninio parko teritorijoje. Žygio dalyvių laukė išmanumą ir žinias apie regioninio parko išskirtinumą patikrinusios užduotys. Žygyje galėjo dalyvauti tiek pavieniai asmenys, tiek komandos, kurias sudaro nuo dviejų iki penkių narių.
Nuo 10 val. prie Veisiejų regioninio parko lankytojų centro prasidėjo orientacinio dviračių žygio dalyvių registracija.

Vaikų namų globotiniams — nauji dviračiai

Lazdijų rajono Kapčiamiesčio socialinės globos centro „Židinys“ auklėtiniai jau džiaugiasi naujais pirkiniais – dviračiais, muzikine garso kolonėle ir vaikiška automobiline kėdute.
Vytautas Šeštokas
Visos šios dovanos – „Išsipildymo akcijos 2014“ skirtų pinigų „Židiniui“ rezultatas.
Kaip sakė centro direktorė Laima Stankevičienė, jos vadovaujama įstaiga jau antrus metus bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu „Vienybė“. 
Šiemet šio fondo lėšų skirstymo komisija, skirstydama „Išsipildym

Orientacinis dviračių žygis „Pasvyk ir aplank“

, Zigmas Pūkelis
Praeitą šeštadienį, rugsėjo 12 d., Veisiejuose startavo tradicinis orientacinis dviračių žygis „Pasvyk ir aplank“. Jo metu dviratininkai varžėsi ne tik kas greičiau įveiks trasą, bet ir grožėjosi gamta bei gerai leido laiką.
Rugsėjo 12 d. ryte prie Veisiejų regioninio parko direkcijos vyko dalyvių registracija. Šiame žygyje panoro dalyvauti net 59 dviratininkai – penki ruošėsi rungtis individualiai, o likusieji pasiskirstė į septyniolika komandų.

Orientacinis dviračių žygis ,,Pasvyk ir aplank" Spausdinti El. paštas

, veisiejuparkas.am.lt
Rugsėjo 12 d. šeštadienį, Veisiejų regioniniame parke įvyko tradicinis orientavimosi žygis dviračiais. Kartu su VšĮ „Lazdijų turizmo informaciniu centru“ organizuotame žygyje „Pasvyk ir aplank“ dalyvavo 54 dviratininkai – 5 individualūs dalyviai ir 17 komandų.  aGausiai susirinkusius dalyvius pasveikino Veisiejų regioninio parko direktorė Lina Žukauskienė ir Lazdijų r. sav. administracijos direktorius Audrius Klėjus, visiems didelės sėkmės linkėjo laikinai Lazdijų TIC direktorės pareigas einanti Inita Gražulevičienė.

Veisiejiečiai dviračiais pasiekė Merkinę

, Zigmas Pūkelis
Praeitą sekmadienį, rugpjūčio 9 d., trys veisiejiečiai dviračiais nuvyko į Merkinę. Šiame miestelyje esančiame 25 metrų aukščio apžvalgos bokšte iškėlė Veisiejų vėliavą ir grįžo atgal į Veisiejus. 
Ne tik visoje Lietuvoje, bet ir mūsų rajone bei Veisiejų miestelyje pastebimas gerokai išaugęs dviračių populiarumas. Tai galima laikyti sveikos visuomenės požymiu.

Lazdijiečių surengtame dviratininkų žygyje – dalyviai iš visos Lietuvos

, Vilius KYBARTAS

 

Keliaukime po Lazdijų kraštą ekologiškai!

, Gintarė TEISUTIS

 

Surinkti turinį