Egidijus Aleksonis

Egidijus Aleksonis: „Padėti priežiūros stokojantiems vaikams – mūsų pirmaeilis uždavinys“

, Vaidotas Morkūnas
Pirmadienį konkursą rajono savivaldybės socialinio globos centro „Židinys“ direktoriaus  pareigoms užimti laimėjo iki šiol laikinai šias pareigas ėjęs 41 metų Egidijus Aleksonis. Konkurso komisija, kuriai vadovavo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justina Greblikaitė, nusprendė, kad E. Aleksonio kandidatūra yra tinkamiausia šioms pareigoms užimti. Jo pasirodymas įvertintas 9 balais. Kitas kandidatas, socialinis darbuotojas iš Veisiejų, surinko 7,7 balo.
Daug lėmė tai, kad E.

Svarbiausia yra atrasti tai, kas mūsų gyvenimui suteikia prasmę

, Gintarė Šataitė
Rugsėjo 27-ąją minima Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Remiantis statistikos duomenimis, Lietuvoje socialinį darbą įvairiose įstaigose (švietimo įstaigose, teisėsaugos institucijose, sveikatos priežiūros įstaigose) dirba apie 6000 žmonių. Būtent tiek žmonių kasdien rūpinasi kitais netausodami savo jėgų ir neskaičiuodami darbo valandų.

Prie arbatos puodelio

Šįkart arbatos puodeliu vaišinosi ir į paprastus klausimus atsakinėjo Egidijus Aleksonis.
 
Kai buvote mažas, kuo svajojote tapti užaugęs?
Gydytoju. Turėjau net žaislinius gydytojo rinkinius ir „gydydavau“ kitus vaikus. Mano tėtis buvo veterinarijos gydytojas ir veždavosi mane kartu pas susirgusius gyvulius. Net leisdavau jiems vaistus.
 
Kaip leidžiate savaitgalius?
Kartu su šeima savaitgalius leidžiame aktyviai.
Surinkti turinį