gimtadienis

420 metų sulaukęs Lazdijų miestas pradėjo švęsti gimtadienį

, Sigita Vaitkevičė
Vakar, gegužės 17-ąją, Lazdijai iškilmingai pradėjo švęsti savo 420-ąjį gimtadienį. Kaip ir dera jubiliatui, jau keletą dienų prieš šventę miestas puošėsi gėlėmis, vėliavomis, siuntinėjo kvietimus svečiams, užsisakinėjo skanėstus, planavo koncertus, kitus šventinius renginius.
Šventė pradėta iškilmingu Lietuvos valstybės himno giedojimu, Lietuvos, Europos Sąjungos, NATO ir Lazdijų miesto vėliavų pakėlimu. Šventę pirmuoju raktu – jubiliejinės skynios raktu – atrakino rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Senjorų klubui „Harmonija“ — ketveri metai

, Tadas Mikelionis
Antradienį Lazdijų viešojoje bibliotekoje senjorų klubas „Harmonija“, vadovaujamas lazdijietės Birutės Gadišauskienės, paminėjo savo ketverių metų gyvavimo sukaktį. 
Senjorų klubą nuo mero Artūro Margelio, kuris dėl įtemptos dienotvarkės negalėjo pasirodyti renginyje, pasveikino tarybos narė Odeta Lenkauskienė. Ji klubo vadovei įteikė pilną pintinę gėrybių, kurios tinka Užgavėnių stalui.

Senjorų klubas „Harmonija“ atšventė trejų metų gyvavimo sukaktį

, Tadas Mikelionis
Antradienį Lazdijų viešojoje bibliotekoje įsikūręs senjorų klubas „Harmonija“ šventė trečiąjį savo gimtadienį. 
Klubui vadovaujanti lazdijietė senjorė Birutė Gadišauskienė šia proga į klubo gimtadienį pasikvietė Alytaus miesto senjorų klubo „Labas pavakarys“ romansų grupę „Pavakarys“, vadovaujamą Reginos Tamašauskienės, taip pat folkloro ansamblį iš Būdviečio „Radastėlė“.

Šeštokuose — šventiniai mero pažadai

, Jonas Milius


Jau tradicine tapusi Šeštokų miestelio šventė, kaip ir kasmet, prasidėjo tituliniais Švč. Mergelės Marijos Nuolatinės gelbėtojos atlaidais ir Šeštokų bažnyčios 90-osiomis pašventinimo metinėmis.  

Apie dar vieną dovaną Krosnos mokyklai 150-ojo gimtadienio proga

, Jūratė Sutkuvienė

 

Šeimų klubas „Lazdynėlis“ atšventė pirmąjį gimtadienį

, Gintarė TEISUTIS

 

Lazdijų darželiui-mokyklai „Kregždutė“ – 25

, Ramunė Šeštokienė, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė viešiesiems ryšiams

 

 

 

Surinkti turinį