Globos namai

Akcija „Padovanok Kalėdų žvaigždę“

, Diana Česnakevičiūtė, 2ga klasės mokinė
Artėjant gražiausioms metų šventėms visi norime praleisti kuo daugiau laiko su savo artimaisiais: dalintis su jais savo džiaugsmais, vargais, norais ir viltimis, semtis iš jų geros nuotaikos bei šventinės dvasios. Socialinės globos namuose gyvenantys žmonės to padaryti, deja, dažniausiai negali.

Naujakurystė globojamų vaikų lūpomis: „Čia – mano namai“

, Sigita Vaitkevičė
Atrodė, jog „Židinio“ gyventojams bei darbuotojams nekils jokio jaudulio, jokių emocijų tada, kai pagaliau reikės kraustytis iš Kapčiamiesčio į Lazdijus. Nes viskas jau buvo suplanuota prieš keletą mėnesių, dar praėjusių metų pabaigoje, kai rajono savivaldybė nupirko Lazdijų miesto pakraščiuose du didžiulius namus tėvų globos laikinai netekusiems vaikams. Iki šiol jie būdavo apgyvendinami Kapčiamiestyje esančiame rajono savivaldybės socialinės globos centre „Židinys“.

Kalėdų laukimas

, Remigijus Paulionis, sporto klubo „Sakalas“ prezidentas
Kalėdų laukimas – tai laikotarpis, kai daugiau mąstome apie laiko tėkmę, gyvenimo prasmę ir dvasines vertybes... Kūčios ir šv. Kalėdos – gražiausios žiemos šventės ir dideliam, ir mažam. Tai naujų vilčių, ateities siekių ir svajonių išsakymo metas. Šiuo laikotarpiu ir mažus, ir didelius, ir jaunus, ir senus lanko Kalėdų Senelis... O koks gi Kalėdų Senelis be dovanų? 
Artėjant Kalėdoms apima nenumaldomas noras daryti gerus darbus.

Kalėdinis mero tortas padalintas 135 Veisiejų socialinės globos namų gyventojams

, Sigita Vaitkevičė
Graži rajono savivaldybės mero Artūro Margelio iniciatyva kasmet prieš šventas Kalėdas aplankyti visus rajone esančių globos įstaigų gyventojus jau tapo tradicija. Užvakar su šia šventine misija rajono savivaldybės meras lankėsi Veisiejų socialinės globos namuose. 
135 gyventojai šiuo metu gyvena pačiuose didžiausiuose iš rajono savivaldybės teritorijoje esančių globos namų.

Senjorams — atnaujinti globos namai

Praėjusį pirmadienį Lazdijuose iškilmingai duris atvėrė atnaujinti, išgražėję Socialinių paslaugų centro Socialinės globos namai. Šiais metais buvo baigtas įgyvendinti  VšĮ Socialinių paslaugų centro Socialinės globos namų gyventojų gerovės sutvarkymo projektas. Jo metu gyventojams buvo įrengtas  užimtumo kambarys, virtuvėlė savarankiškam maisto pasigaminimui, higieninės patalpos, naujas keltuvas, sutvarkyta dvylika buvusių kambarių, pristatytame antrame aukšte  naujai įrengti  5 kambariai gyventojų patogumui, kiekviename kambaryje veikia televizoriai.

Steigiamas dienos socialinės globos padalinys

, Gintarė Teisutis
Lazdijų rajono savivaldybės administracija kartu su VšĮ Lazdijų socialinių paslaugų centru įgyvendina projektą „Viešosios įstaigos Lazdijų socialinių paslaugų centro dienos socialinės globos padalinio įsteigimas“. Įsteigus padalinį bus sudarytos galimybės rajono gyventojams gauti kokybišką dienos socialinės globos paslaugą, taip didinant nestacionarių socialinių paslaugų įvairovę, modernizuojant jų teikimui reikalingą infrastruktūrą.
Nuo 2011 metų rugpjūčio mėnesio pradėtas įgyvendinti projektas turėtų finišuoti šį rudenį.

Senelių globos namų gyventojai džiaugiasi pagerėjusiomis gyvenimo sąlygomis

, Gintarė TEISUTIS

 

Lazdijų socialinės globos namuose – senjorų klubo „Harmonija“ narių apsilankymas

, Edita SAMOŠKAITĖ

 

Lazdijų socialinės globos namams – skaitmeninis televizorius

, Gintarė TEISUTIS

 

Surinkti turinį