Grok Jurgeli

Meras pasveikino varžytuvių dalyvius

, Lazdijų r. sav. inf.
Vasario 24 d. Lazdijų kultūros centre vyko Dzūkijos kaimo kapelų varžytuvės „Grok, Jurgeli 2018“.  Renginyje dalyvavo ir kapelas sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.
Meras A. Margelis džiaugėsi, kad smagios ir puikią atmosferą sukūrusios Dzūkijos kaimo  kapelų varžytuvės įvyko Lazdijuose.  Jis kvietė muzikantus dažniau aplankyti Lazdijus ir džiuginti gyventojus savo atliekama muzika.  Lazdijų rajono savivaldybės meras A.

Pavasariškai šiltas ir šventiškas GROK, JURGELI 2014 Lazdijuose

, Neringa Rasiulienė, Lazdijų kultūros centro ryšių su visuomene koordinatorė

Pavasariškai šiltą ir šventišką kovo 8-osios popietę Lazdijų kultūros centre vyko kapelų varžytuvės „Grok, Jurgeli 2014“. Šiemet jose dalyvavo 7 kapelos iš Dzūkijos regiono: „Temela“ (Prienų r., Balbieriškis), „Stakliškių kapela“ (Prienų r., Stakliškės), „Pivašiūnai“ (Prienų r., Pivašiūnai), „Jieznelė“ (Prienų r., Jieznas), taip pat Lazdijų rajono kapelos „Svaja“ iš Būdviečio, „Griežlė“ iš Šeštokų bei „Veisieja“ iš Veisiejų. Svečio teisėmis koncertavo Varėnos kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Periodas“.

Lazdijuose - „Grok, Jurgeli”

Kaimo kapelų šventė – varžytuvės „Grok, Jurgeli” - seniausias ir iki šiol populiariausias šio žanro renginys, kuris šiais metais švęs savo 45 – rių metų jubiliejų.
Jau dešimt metų šalies regionuose rengiamos „Grok, Jurgeli” varžytuvės, kurių metu komisijos bei žiūrovų nuomone geriausiai pasirodę kolektyvai deleguojami atstovauti savo kraštą Respublikinėje kaimo kapelų šventėje „Grok, Jurgeli“ Kaune. Tai paskatina kapelas konkuruoti, dar aktyviau muzikuoti, kurti bei kelti meninį lygį.

Surinkti turinį