gyvūnai

Iš gyvūnijos pasaulio

, Vaidotas Morkūnas
Praeitą savaitę Veisiejų seniūnijoje, Veisiejų regioniniame parke, buvo užfiksuoti meškos pėdsakai. Turbūt atėjo meška iš Baltarusijos ir čia ilgai neužsibuvo, atėjo ir nuėjo. Patraukė toliau. Kaip juokavo kaime gyvenantys, ji gal neužsibuvo ir netikrino bičių avilių. 
Dar rašėme, kad vieną dieną į sodybos kiemą Lazdijuose tiesiai ant šiltnamio užšoko briedis, kuris šiltnamį gerokai apgriovęs ir palikęs apstulbusį šeimininką, nesitikėjusį tokio svečio, visas kruvinas pabėgo iš kiemo.

Vieni privalomas mikroschemas gyvūnams kritikuoja, kiti tiki, kad bus tvarka

, Daina Baranauskaitė
Šunis, kates ar šeškus laikantys gyventojai nuo šiol turės pasirūpinti, kad jie būtų paženklinti mikroschemomis ir užregistruoti Gyvūnų augintinių registre. Nors laiko iki kitų metų balandžio dar yra, tačiau iki to laiko nepaženklinus augintinių mikroschemomis lauks bauda nuo 20 iki 120 eurų.
2016 metais atvesti gyvūnai augintiniai turės būti ženklinami per keturis mėnesius nuo atvedimo, bet ne vėliau, kaip perduodant kitam savininkui.

Pasaulinę gyvūnų globos dieną – išvyka į žirgyną

, Nojus KLIMKA

Šalia spalvingų renginių, skirtų Tarptautinei mokytojo dienai, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokiniai nepamiršo ir Pasaulinės gyvūnų globos dienos.

Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos moksleivių viešnagė gyvūnų globos namuose

Lapkričio 21 dieną Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos JMB klubo „Kadagys“ moksleiviai buvo nuvykę į Alytaus gyvūnų globos namus „Nuaras“.

Moksleiviai kelionei ruošėsi  iš  anksto, siuvo kailinius šiltus paklotėlius šuniukams, kad nesušaltų žiemą. Dovanų vežė ir šunų bei kačiukų maistelio, kurį nusipirko už vaikų suaukotus pinigus.

„Nuare“ svečius  pasitikę darbuotojai papasakojo apie globos namų gyventojus, jų istorijas, pavaišino saldainiais. Tačiau daugiausia laiko svečiai praleido su gyvūnais, ypač mažaisiais šuniukais.

Pažintinė ekskursija į Kalvarijos mini zoologijos sodą

, Živilė klimienė, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

 

Surinkti turinį