Harmonija

Senjorų klubui „Harmonija“ — ketveri metai

, Tadas Mikelionis
Antradienį Lazdijų viešojoje bibliotekoje senjorų klubas „Harmonija“, vadovaujamas lazdijietės Birutės Gadišauskienės, paminėjo savo ketverių metų gyvavimo sukaktį. 
Senjorų klubą nuo mero Artūro Margelio, kuris dėl įtemptos dienotvarkės negalėjo pasirodyti renginyje, pasveikino tarybos narė Odeta Lenkauskienė. Ji klubo vadovei įteikė pilną pintinę gėrybių, kurios tinka Užgavėnių stalui.

Senjorų klubas „Harmonija“ atšventė trejų metų gyvavimo sukaktį

, Tadas Mikelionis
Antradienį Lazdijų viešojoje bibliotekoje įsikūręs senjorų klubas „Harmonija“ šventė trečiąjį savo gimtadienį. 
Klubui vadovaujanti lazdijietė senjorė Birutė Gadišauskienė šia proga į klubo gimtadienį pasikvietė Alytaus miesto senjorų klubo „Labas pavakarys“ romansų grupę „Pavakarys“, vadovaujamą Reginos Tamašauskienės, taip pat folkloro ansamblį iš Būdviečio „Radastėlė“.

Gimtadienio šventėje — svečiai iš Lenkijos

, Lazdijų r. sav. inf.
Vakar Lazdijų rajono senjorų klubas „Harmonija“ oficialiai ir trankiai paminėjo savo dvejų metų gimtadienį. O koks gi gimtadienis be gausybės svečių ir dovanų – „Harmonijos“ klubo narių pasveikinti atvyko senjorai iš Druskininkų, Varėnos ir net iš Lenkijos, Stary Juchy valsčiaus.
Už klubą ir aktyvią jo veiklą, subūrusią gausų rajono senjorų ratą, daugiausia padėkų išreikšta klubo iniciatorei ir vadovei Birutei Gadišauskienei.

Senjorų klubo „Harmonija“ atostogos

, Tadas Mikelionis
Lazdijų miesto senjorų klubas „Harmonija“ ir vėl atostogavo. Šįkart senjorai nusprendė vėlgi pakeliauti po Pietų Lietuvos apylinkes. 
Kartu su klubo vadove Birute Gadišauskiene šiemet jie pabuvojo Druskininkų savivaldybės Naujasodės kaime įsikūrusioje garsaus Lietuvos tautodailininko Antano Česnulio sodyboje. Čia senjorai apžvelgė menininko dirbinius iš medžio. Susipažinti su įvairiais kūriniais, esančiais Antano sodyboje, senjorams padėjo  jis pats. Labiausiai lankytojams įstrigo paties Antano sukonstruotas keturių aukštų vėjo malūnas.

Lazdijų viešojoje bibliotekoje – varžytuvės dėl talentingiausio senjoro titulo

, Tadas Mikelionis

Antradienį Lazdijų viešojoje bibliotekoje senjorų klubo „Harmonija“ nariai susirinko varžytis talentų vakare. Savuosius talentus senjorai mėgino trijose srityse: kulinarinių patiekalų, rankdarbių bei kūrybos.  

Senjorų klubas „Harmonija“ paminėjo savo veiklos metines

, Tadas Mikelionis

 

„Ebru – tai kelias harmonijos ir sveikatos link“

 

Senjorų klubas „Harmonija“ lankė Lazdijų senelių globos namus

, Tadas Mikelionis

Praėjusį ketvirtadienį Lazdijų savivaldybės senelių globos namuose lankėsi senjorų klubo „Harmonija“ nariai. Artėjant šaltajam metų sezonui, jie seneliams dovanojo savo pačių rankomis numegztų žieminių kojinių, padainavo.

Senjorų klubui „Harmonija“ – pusė metų

, Tadas Mikelionis

 

Lazdijų socialinės globos namuose – senjorų klubo „Harmonija“ narių apsilankymas

, Edita SAMOŠKAITĖ

 

Surinkti turinį