Hipodromas

Spalvinga Lietuvos valstybės atkūrimo diena Lazdijų hipodrome

, Lazdijų r. sav. inf.
Tradicinių ristūnų žirgų lenktynių „Lazdijai-2018“, skirtų valstybės atkūrimo dienai atidaryme, sveikinimo žodį tarė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis teigė, jog žirgas lietuvius lydėjo visuomet – ir pergalingais, ir sunkiais laikais.

Dedami pamatai mėsinių galvijų parodai Lazdijų rajone

, Gintarė Teisutis
2016 metų rugsėjo mėnesį pirmą kartą Lietuvoje vyko specializuota mėsinių galvijų paroda Anykščių rajone. Paroda sulaukė didžiulio pasisekimo. Joje dalyvavo gausus būrys ūkininkų, valdžios atstovų, turistų, studentų ir šiai ūkio šakai bei įspūdingiems galvijams neabejingų smalsuolių. Šioje parodoje taip pat dalyvavo ir mūsų rajono mėsinių galvijų augintojai.

Meras apžiūrėjo statomas arklides

, Lazdijų r. sav. inf.
Šiandien Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis lankėsi Lazdijų hipodrome, kur su Lazdijų sporto centro direktorium Darium Liaukevičiu ir žirginio sporto treneriu Gediminu Jiukniu aptarė pradėtų statyti modernių arklidžių projekto eigos darbus. Meras A. Margelis statybų vietoje domėjosi, kaip vykdomi paruošiamieji statybų darbai.
 Arklidės statomos priešais senąją žirgų laikymo vietą.

Vasario 16–oji rajone: žirgų lenktynės — Lazdijų hipodrome, kultūros rūmų atidarymas — Veisiejuose

Turime ne vieną svarbią ir gražią Valstybės šventę, tačiau Vasario 16-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – yra ypatinga. Laisvės diena, Nepriklausomybės diena, Lietuvos gimtadieniu vadinama ši šventė jau beveik visą amžių yra švenčiama kiekvieno lietuvio namuose – mūsų tėvų, senelių šeimose. Tačiau tada – tik tyliai, už uždarų durų, šeimos ir draugų rate. Šiandien – linksmai, triukšmingai, iškilmingai.

Lazdijų hipodromas populiarumu jau lenkia Sartus

, Rimvidas Kalvaitis
Paminint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, jau vienuoliktą kartą Lazdijų hipodrome buvo surengtos tarptautinės ristūnų žirgų varžybos. „Lazdijai 2015“ atidaryme kalbėjo respublikinių lenktyninių žirgų lygos atstovas Aloyzas Jaciunskas. Jis sakė, jog tai puiki galimybė po Sartuose vykusių varžybų pakartoti savo pergales ar atsirevanšuoti už pralaimėjimus. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis šias varžybas pavadino mažaisiais Sartais.

Hipodrome — debiutantų jaudulys ir patyrusiųjų sportinis azartas

, Lazdijų r. sav. inf.

Praėjusį šeštadienį modernų Lazdijų hipodromą kaitino ne tik karšti saulės spinduliai, bet ir startinis debiutantų jaudulys bei labiau patyrusių žirgininkų azartas. Čia pirmą kartą suorganizuotos Tarptautinės jaunių ir jaunučių žirgų konkūrų varžybos Žalgirio mūšio taurei laimėti. Tikimasi, kad šiemet davus startą renginys taps kasmetiniu, skirtu Žalgirio mūšiui paminėti.

Lazdijų hipodrome – išskirtinis renginys

Liepos 19 dieną moderniame Lazdijų hipodrome dundės kanopų gausmas. Čia pirmą kartą organizuojamos Tarptautinės jaunių ir jaunučių žirgų konkūrų varžybos Žalgirio mūšio taurei laimėti. Tikimasi, kad šiemet duodant startą – renginys taps kasmetiniu, skirtu Žalgirio mūšiui paminėti.

 

„Pirmoji vaga“ pakvietė pradėti žemės darbus

Graži tradicija mūsų — žemės ūkio krašto — rajone jau daugelį metų yra pasveikinti pavasarį ir pradėti didįjį darbymetį „Pirmosios vagos“ švente bei arimo arkliais varžybomis.  Praėjusį šeštadienį įvyko jau keturioliktoji tokia šventė. Iki šiol trylika metų ji buvo rengiama Veisiejuose, o nuo šių metų — jau Lazdijų hipodrome, kurį atnaujinus atsirado plačios galimybės įvairiam  žirginiam sportui.

Lietuvos Valstybės atkūrimo diena Lazdijuose

, Neringa Milašiūtė, Lazdijų r. sav. administracijos vyr. specialistė viešiesiems ryšiams
Renginiai prasidėjo šventomis Mišiomis Lazdijų Šv. Onos bažnyčioje, kur buvo šventinamos Lietuvos trispalvę simbolizuojančios atnašos – geltono  vaško žvakė, žalios kadagio šakelės ir raudonos spanguolės.

Lietuvos Valstybės atkūrimo diena Lazdijuose

 Vasario 16-oji Lazdijuose paminėta išskirtine renginių gausa. Lietuvos valstybės atkūrimo dieną kartu su rajono valdžios atstovais, rajono žmonėmis drauge šventė ir svečiai užsienio – Punsko, Gardino miesto bei rajono delegacijos.

Surinkti turinį