investicijos

Savivaldybės taryba pritarė didelėms investicijoms į mūsų rajoną

, Sigita Vaitkevičė
Rajono įstaigų ir rajono kaimų bendruomenių planuose – šeši ES lėšomis finansuojami projektai
 
Rajono savivaldybės taryba balsų dauguma savo posėdyje, kuris vyko gegužės 30 dieną, pritarė net šešiems projektams, kurių įgyvendinimui didžiąją dalį lėšų tikimasi gauti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

Meras A. Margelis: „Sutelktas darbas ir aiškūs strateginiai tikslai — sėkmingų rezultatų garantas“

Lazdijų rajono savivaldybės mero ir tarybos veiklos ataskaita 
 
Praėję metai tiek man, kaip Lazdijų rajono savivaldybės merui, tiek savivaldybės tarybai  buvo permainingi  politinėje plotmėje.

Lazdijų meras: „Padėkime žmogui susikurti darbo vietą“

, Zina Juraitė
Darbas žmogaus nesusiras – žmogus turi susirasti darbą. Tuo įsitikinęs Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, energingai ieškantis kelių nedarbui rajone sumažinti. Jo užmojai jau duoda vaisių: rajone daugėja naujų darbo vietų, žmonės drąsiau imasi verslo, o mėsinių galvijų aubrakų pavadinimą neužsikirsdamas ištaria kiekvienas rajono ūkininkas. 
„Ateitis priklauso versliems žmonėms“, – neabejoja A. Margelis. Bet tuoj pat pripažįsta: jo vadovaujamame rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, verslių žmonių nėra daug.

Lazdijų laukia milijoninės investicijos ir pusšimtis darbo vietų

, Dalia Švetkauskaitė
Lietuvos-Lenkijos pasienyje bus įrengtas viščiukų broilerių perinimo inkubatorius, kuriame darbą gaus apie pusšimtis Lazdijų rajono gyventojų. Tokius planus pristatė buvęs Seimo narys Jonas Jagminas, plečiantis savo verslą Lazdijuose ir aukcione jau įsigijęs buvusius muitinės sandėlius Janaslavo kaime. 
Aštuntą kartą surengtame aukcione Lazdijų rajono savivaldybės parduotus sandėlius J. Jagminas įsigijo už 140 tūkstančių litų.
Surinkti turinį