išvyka

Šventežerio mokyklos jaunųjų valančiukų išvyka

, Eglė Aleksandravičienė, Šventežerio mokyklos jaunųjų valančiukų vadovė
„Norėčiau ir numiręs būti Jums naudingas. Ir būsiu, jei mano raštus perskaitysite“... –  sakė vyskupas M. Valančius.
Lazdijų r. Šventežerio mokyklos Jaunųjų valančiukų būrelio nariai su vadove socialine pedagoge Egle Aleksandravičiene bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Elžbieta Kamorūniene 2017 m. rugsėjo 22-osios dienos rytą pradėjo anksti. Jau 5 val. visi susėdo į autobusą ir iškeliavo į kitą Lietuvos kraštą – Skuodo rajono Mosėdžio gimnaziją, kur vyko Lietuvos valančiukų konferencija „20 metų vyskupo M.

Tarptautinė vaikų knygos diena Kapčiamiesčio „Židinyje“

, Daiva Mikalauskienė, bibliotekininkė

Aš – tai pasaulis, o
pasaulis – aš,
Nes knygą atsivertęs
Atsiduriu visur, esu bet kas.
Paveikslų valtimi, ant sakinio bangų
Nusiiriu tolyn – ir vėl atgal grįžtu.  (Hani D. El-Masri)

„Židinio” globotiniai lankėsi Šeimų šventėje

, Vytautas Šeštokas
Vos pasibaigus mokslo metams, Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centro „Židinys” vaikai ir jaunimas suskubo aktyviai leisti laisvalaikį. 
Kaip „Dzūkų žinias” informavo centro socialinė darbuotoja Asta Šakalienė, praėjusį savaitgalį „židinukai” apsilankė Šeimų ir šeimynos šventėje Vaizgakiemyje, Prienų rajone. 
„Mus džiugino puikus oras, šventės organizuotumas, puiki atmosfera, vaikų užimtumas, nuostabi „Harmony parko” gamta.

Lazdijų jaunuoliai kupini įspūdžių grįžo namo

, Edita SAMOŠKAITĖ

Visą savaitę penki Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos gimnazistai – Lazdijų viešosios bibliotekos jaunimo centro iniciatyvinė grupė – vadovaujama bibliotekininkės darbui su jaunimu Jolitos Krokininkaitės lankėsi Lenkijoje, kur buvo įgyvendintas projektas „Ways to freedom“ („Kelias į laisvę“). Anot jos, mokiniams taip patiko projekto veiklos, kad atėjus laikui išvykti nė vienas nenorėjo namo. Apie įspūdžius iš kelionės kalbėjomės su grupės vadove J. Krokininkaite (J. K.) ir kapitonu Ryteniu Šklėriumi (R. Š.).

Bibliotekininkų maršrutas po Rytų Lietuvą

, Tadas Mikelionis

Kasmet Lazdijų viešosios bibliotekos ir rajono padalinių bibliotekininkai, siekdami, susipažinti ir palaikyti glaudžius ryšius su įvairių Lietuvos regionų specialistais organizuoja metodines pažintines keliones. Jų metu aptariamos naujovės, ateities perspektyvos, pasidalijama profesine patirtimi. Šių metų rugpjūčio pabaigoje buvo suorganizuota kelionė po Rytų Lietuvą. Bibliotekininkai aplankė Lietuvos etnokosmologijos muziejų Molėtuose – pirmą tokio pobūdžio muziejų pasaulyje.  Požeminėje galerijoje įkurtos penkios salės, į kurias patenkama kylant „Paukščių taku“.

Literatūros gerbėjai lankėsi Maironio muziejuje

, Vaidotas Morkūnas

Šie metai yra muziejų ir Maironio metai. Šiemet minimos iškilaus dvasios žadintojo Maironio 150-osios gimimo ir 80-osios mirties metinės.   Todėl Lazdijų viešoji biblioteka neabejingiems šio  poeto  kūrybai organizavo išvyką į Maironio muziejų Kaune.

Išvyka „Stalų girininkija – Kapčiamiesčio užkarda“

 

Pilietiškumo pamoka su premjeru A. Kubiliumi

, Liveta Straigytė, Šventežerio vidurinė mokykla, 10 kl

 

Keliaujantis festivalis ,,Ryga – 2012“

, Margarita Rasiulytė, pop grupės ,,Či-ki-ta“ narė

 

Iš Dzūkijos į Dzūkiją...

, Aušra Tamkevičienė, Lazdijų darželio-mokyklos „Vyturėlis“ mokytoja metodininkė

 

Surinkti turinį