įžiebimas

Eglutės įžiebimo šventė veisiejuose

, Zigmas Pūkelis
Gruodžio 16 d., penktadienį, Veisiejų centre, Santarvės aikštėje, prie pat seniūnijos vyko kalėdinės eglutės įžiebimo šventė.
Taip pat vyko kalėdinė mugė, kurios metu buvo galima nusipirkti mielų smulkmenėlių, saldumynų ir įvairių suvenyrų. Buvo galima pasivaišinti karšta žolelių arbata ir paragauti skanios grikių košės. Reta šventė Veisiejuose apsieina be arbatos ir košės.

Veisiejuose sutvisko kalėdinė eglė

, Zigmas Pūkelis
Praeitą penktadienį, gruodžio 11 d., Veisiejuose, prie miestelio seniūnijos, įžiebta kalėdinė eglė. Prieš tai vyko nuotaikingas nykštukų pasirodymas ir šventinė mugė.
Šventė prasidėjo trijų nykštukų pasakojimu apie tai, kaip jie sulaukę pirmojo sniego nutarė prigaudyti daug snaigių. Vėliau pasirodė patys mažiausi nykštukai, kurie atvyko iš Veisiejų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas.“ Jiems vadovauja I. Makauskaitė. Po mažųjų nykštukų pasirodymo vėl prabilo nykštukai, kurie gaudė pirmąsias snaiges.

Įžiebta pagrindinė rajono eglė

Vėjo ir sniego nepabūgę lazdijiečiai penktadienio vakarą rinkosi į apsnigtą centrinę miesto aikštę, kur buvo įžiebta pagrindinė Lazdijų rajono eglė. Gausus būrys vaikučių, susirinkusių Nepriklausomybės aikštėje, kartu su Lazdijų rajono savivaldybės meru Artūru Margeliu davė startą kalėdiniam laukimui, įžiebdami miesto žaliaskarę.
Meras Artūras Margelis, sveikindamas lazdijiečius su artėjančiomis šventėmis, linkėjo gražių akimirkų bei darnos kiekvienoje šeimoje, kad nušvitusi šviesa sušildytų kiekvieno namus.

Lazdijuose įžiebta miesto žaliaskarė

, Neringa Rasiulienė, Lazdijų kultūros centro ryšių su visuomene koordinatorė

 

Surinkti turinį