jaunimo centras

„Jaunimo centro Kūrybinės verslo industrijos“

Tradiciškai vasara yra atostogų metas ir kiekvienas jaunas žmogus stengiasi šį laiką praleisti įdomiai bei turiningai. 
Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo centras kartu su partneriais Mažosios Lenkijos vaivadijos Zabierzov Bochenski miestelyje įsikūrusia Lady Sue Ryder vardo socialine vidurine mokykla, vykdo projektą „Kūrybinės verslo industrijos jauniems“. Projektą finansuoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Lazdijų bibliotekos jaunimo centre — unikali paroda ir edukacinė popietė

, Vytautas Šeštokas
Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos jaunimo centro salėje vakar, liepos 15-ąją, atidaryta unikali fotografijų ir vėrinių paroda.

Apie Jaunimo centrą sužinojo ir Marselyje (Prancūzija)

, Rimvidas Kalvaitis
Lazdijų viešosios bibliotekos direktorė Renata Rudienė kartu su Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų vadovais dalyvavo tarptautiniame seminare-stažuotėje, vykusioje Pietų Prancūzijos ir Vokietijos bibliotekose. 
Visi tarptautinės gerosios patirties sklaidos seminaro dalyviai, atvykę iš Lietuvos, buvo supažindinti su Berlyno (Vokietija), Marselio, Liono, Nicos, Avinjono (Prancūzija) ir Melko Benediktinų (Austrija) bibliotekų darbu. Jie tobulino įgūdžius ir inovacijų diegimo srityje, o įgijusiems pokyčių valdymo kompetencijų buvo įteikti pažymėjimai.

Susitikimuose: meilė, muzika, bendravimas Planuojamas susitikimas su Aušra Maldeikiene

, Edita SAMOŠKAITĖ

 

„PRIDARYK!“ ėmė ir pridarė

, Gintarė ŠKARNULYTĖ

 

Surinkti turinį