Apdovanoti pasaulio jėgos trikovės čempionatų prizininkai
Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius padėkomis apdovanojo 2015 m.

Iš pasaulio jaunių čempionato parvežė bronzos medalį

, Vaidotas Morkūnas
Dzūkijoje gyvena stiprūs vaikinai. Anksčiau jėgos trikovės varžybose pergales skynė ir Lazdijų rajoną garsino lazdijietis Klaudijus Malevskis, dabar iš jo estafetę perėmė veisiejietis Lukas Marcelis. Lazdijų sporto centro trenerio Povilo Andriulionio auklėtinis Prahoje (Čekija) vykusiame pasaulio jaunių ir jaunimo čempionate štangos atkėlimo rungtyje iškovojo mažąjį bronzos medalį. Šioje rungtyje veisiejietis iškėlė 252,5 kg svorį.

I vieta Lazdijų rajono sportininkui

, Darius Liaukevičius

Kovo 16 d. Rokiškyje vyko Lietuvos jėgos trikovė čempionatas.
Jaunių grupėje iki 19 metų svorio kategorijoje iki 74 kg puikiai sekėsi Lazdijų sporto centro sportininkui Klaudijui Malevskiui. Nors Klaudijui dar tik 16 m., jis savo svorio kategorijoje buvo nenugalimas ir iškovojo I vietą. Pirmoje rungtyje lazdijietis pritūpė su 232,5 kg. Antroje rungtyje buvo išspausta 155 kg štanga, trečioje rungtyje, štangos atkėlime nuo grindų (trauka), buvo pasiektas 212,5 kg rezultatas. Susumavus visų sportininkų rezultatus, absoliučioje įskaitoje Klaudijus Malevskis taip pat iškovojo I vietą.