joninės

Joninių šventė „Švento Jono vakarėly“

, Erika Petrauskienė, Veisiejų kultūros namų renginių organizatorė
Penktadienį, birželio 30 d., vakare Veisiejų parke vyko tradicinė Joninių šventė „Švento Jono vakarėly“.
Joninių šventė – neatsiejama Veisiejų miesto tradicija. O tam, kad ji išsipildytų, šiais metais mums, susirinkusiems, buvo palankus net dangus. Šventės pradžioje, kaip visada, seniūnas Zenonas Sabaliauskas pasveikino visus susirinkusius, padėkojo visiems atėjusiems bei atvažiavusiems.

Pareigūnams siūlęs 1000 Lt kyšį vyriškis Jonines prisimins ilgai

, Vaidotas Morkūnas
Joninių šventės išvakarėse policijos pareigūnams neblaivus prie vairo įkliuvo J. K. Patruliai vyriškį, vairuojantį automobilį „VW Passat“, sustabdė Žemaitkiemio kaime. 
Alkoholio matuoklis parodė, kad vairuotojo kraujyje yra 2,8 promilės alkoholio. Nors ir būdamas girtas, vyriškis nepasimetė: puolė kalbinti patrulius, kad šie jo nebaustų, prašė susitarti ir žadėjo jiems atlygį. Tačiau pareigūnai buvo principingi. Jie perspėjo pažeidėją, kad už siekimą papirkti pareigūnus gresia baudžiamoji atsakomybė. Tačiau J. K.

Joninių šventėje nestigo varduvininkų ir linksmybių

, Jovita Stankutė
Praėjusį Šeštadienį Kapčiamiestyje, Emilijos Pliaterytės mokyklos stadione šurmuliavo Joninių šventė. Jonų čia – nors vežimu vežk. Seniūnijoje gyvena 27 Jonai ir Janinos. Vyriausiam Jonui Burbai – 89-eri, o jauniausiam Jonui Kukučioniui – dar tik 7 metai. Kapčiamiesčio klebonas Jonas Alesius taip pat turi šį garbingą vardą. 
Į Joninių iškilmes miestelėnus ir svečius kvietė su brička važinėjanti dailiai apsirėdžiusi Saulutė ir Viktarinos laisvalaikio salės kapela, vadovaujama Laimio Juškaičio. Juos vežiojo Romas Dubininkas.

Kučiūnuose – Joninių atlaidai ir šventinė popietė V. Šiškausko koncerte

, Milda Jankutė

Sekmadienį kučiūniškiai šventė Joninių atlaidus šv. Kazimiero bažnyčioje.
Po šv. Mišių bendruomenės komiteto kvietimu visi susirinko į šventinę popietę – estrados dainininko, baladžių autoriaus Vytauto Šiškausko koncertą.
Dainininkas atliko populiariausius repertuaro kūrinius, šiltai bendravo su klausytojais, koncertas buvo lyg didelė šeimyninė bendruomenės šventė.

Surinkti turinį