Juozas Zdebskis

Kunigas Juozas Zdebskis — pasipriešinimo sovietiniams okupantams pavyzdys

, Algimantas Mikelionis
Vargu ar yra geresnis laikas  per visus metus susimąstyti ir apgalvoti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia tėvynė Lietuva, kaip metas nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios. Kai kam tai tik mažas plotelis dideliame pasaulio žemėlapyje ar gaublyje ar tik pavadinimas valstybių sąraše. Bet kokia didinga mūsų mažos valstybės istorija!

Jei žmogus ginkluotas meile, jis niekada nepralaimės

, Rimvidas Kalvaitis
Lazdijų krašto muziejuje atidaryta paroda, skirta kunigo Juozo Zdebskio atminimui. Visi eksponatai atvežti iš Prienų krašto muziejaus. Pristatyme dalyvavo Lazdijų rajono meras Artūras Margelis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas, Veisiejų, Rudaminos, Šlavantų bei Lazdijų parapijų kunigai. Renginyje kalbėjo ir buvęs kunigo vairuotojas, vienas geriausių dabarties medžio drožėjų, tautodailininkas, skulptorius Adolfas Teresius, sesuo vienuolė Regina Teresiūtė. Į parodos pris-tatymą atvyko ir Prienų muziejininkė Ernesta Juodsnukytė.

Savaitės komentaras Mūsų didvyris — kunigas Juozas Zdebskis

, Algimantas Mikelionis
Nėra geresnio laikotarpio per metus susimąstyti ir apgalvoti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia tėvynė Lietuva, kaip metas nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios. Kai kam tai tik mažas plotelis dideliame pasaulio žemėlapyje ar gaublyje ar tik pavadinimas valstybių sąraše. Bet kokia didinga mūsų mažos valstybės istorija!
Surinkti turinį