kaimynai

Vietoj padėkos už pagalbą gelbstint turtą nuo gaisro — pareiškimas policijai

, Daina Baranauskaitė
Lazdijietė Sonata Konstantinavičiūtė prieš šv. Velykas kaip tikra katalikė sako norinti atleisti kaimynui, kuris vietoj padėkos jos šeimą įskundė policijai. Tačiau moteris ryžosi viešai papasakoti savo istoriją, kad Lazdijuose nesklistų neteisingi gandai.
Ši nemaloni istorija prasidėjo tuomet, kai Seirijų seniūnijoje, Buckūnų kaime, Beržų gatvėje, užsiliepsnojo jos kaimyno Jono Jenciulevičiaus namas.

Sukčiai spruko išsigandę kaimynų...

, Vaidotas Morkūnas
Vakar redakcijai rajono gyventojai – kartu gyvenantys vyras ir moteris – papasakojo, kaip jiems pavyko savo kaimynę senutę apginti nuo sukčių antpuolio. Drąsiai pasielgę kaimynai užkirto kelią sukčiams apgauti močiutę. Šie nieko nepešę turėjo bėgti. Tai dar vienas saugios kaimynystės atvejis mūsų rajone.
Moteris pasakojo, kad viskas nutiko naktį. „Mano kaimynės, senos moters, sodyba vos už kelių metrų nuo mano sodybos. Naktį, apie 2 valandą, mane iš miego prikėlė šios kaimynės dukra.

Z. Turevičius: kaimynės fekalijos — Lazdijų upelyje

, Vaidotas Morkūnas
Paskambinęs į redakciją Lazdijų miesto Gegužės gatvės gyventojas Zigmas Turevičius pasiskundė, jog jo kaimynai teršia aplinką leisdami į lietaus nuotekų šulinį buitines bei kitas atliekas. Pasak vyriškio, tos atliekos iš šulinio bėga į melioracijos griovius ir jais patenka į upelį.
Vakar aplankytas Z. Turevičius pasakojo, kad kaimynė su šeima čia apsigyveno prieš trejus metus. „Mačiau, kaip praeitų metų rudenį kaimynės pasamdyti darbininkai į tą lietaus nuotekų šulinį nutiesė vamzdį.

Puolė tarakonai, dabar šuo, kas puls vėliau..?

, Vaidotas Morkūnas

 

Surinkti turinį