kapelos

Meras pasveikino varžytuvių dalyvius

, Lazdijų r. sav. inf.
Vasario 24 d. Lazdijų kultūros centre vyko Dzūkijos kaimo kapelų varžytuvės „Grok, Jurgeli 2018“.  Renginyje dalyvavo ir kapelas sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.
Meras A. Margelis džiaugėsi, kad smagios ir puikią atmosferą sukūrusios Dzūkijos kaimo  kapelų varžytuvės įvyko Lazdijuose.  Jis kvietė muzikantus dažniau aplankyti Lazdijus ir džiuginti gyventojus savo atliekama muzika.  Lazdijų rajono savivaldybės meras A.

„Veisieja“ – geriausia metų kapela!

Lapkričio 17 dieną modernizuotame Lazdijų kultūros centre vyko Kapelų šventė – varžytuvės „Netgi vakaruškos“. Šiame renginyje dalyvavo net 10 Lazdijų kultūros centro kapelų, kurios varžesi dėl geriausios kapelos titulo bei Lazdijų rajono savivaldybės ir mero A. Margelio įsteigtų piniginių prizų.

Liaudiškos muzikos kapelų šventė Veisiejuose

, Zigmas Pūkelis
Balandžio 24 d., penktadienį, atnaujintuose jaukiuose ir tviskančiuose Veisiejų kultūros namuose vyko liaudiškos muzikos kapelų šventė „Pagal Jurgį ir kepurė“. Joje dalyvavo kapelos iš įvairių Lietuvos kampelių.
Šventę vedė jos šeimininkai Lina, Saulius ir Erika. Saulius pabrėžė, kad ši kapelų šventė sutampa su pavasario darbų pradžia, su šv. Jurgio švente, o Veisiejuose dar ir su atlaidais.

Liaudiškų kapelų šventė-varžytuvės „Netgi vakaruškos 2012“

, Neringa Rasiulienė, Lazdijų kultūros centro ryšių su visuomene koordinatorė

 

Liaudiškų kapelų šventė-varžytuvės „Netgi vakaruškos 2012“

, Neringa Rasiulienė, Lazdijų kultūros centro ryšių su visuomene koordinatorė

Lapkričio 30 d. Lazdijų kultūros centre vyko tradicinė Lazdijų rajono liaudiškų kapelų šventė-varžytuvės „Netgi vakaruškos 2012“. Čia savo programas pristatė mūsų krašto kapelos: Šeštokų kultūros namų kapela „Griežlė“ (vad. Vitas Trampas), Veisiejų kultūros namų kapela „Veisieja“ (vad.

Surinkti turinį