keitimas

Keiskime asbestinių stogų dangas

, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus informacija
Asbestas, kaip ir arsenas ir gyvsidabris, yra kenksminga medžiaga, todėl gyvenantys asbestu dengtuose namuose rizikuoja savo sveikata. 2017 metais kaimo vietovių gyventojai, norintys pasikeisti sveikatai pavojingus asbestinius stogus, gali gauti 50 proc. kompensaciją asbestinio stogo dangos keitimui.
2017 m. kovo 8 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministras pasirašė įsakymą Nr. 3D-147.

Sklandus stogo dangos keitimas

Visi norime turėti gražų ir ekonomišką namą, bet kiekvieno namo grožį dar labiau išryškina elegantiška stogo danga. Juk stogo danga tai tarsi namo kepurė, kuri turi būti numegzta iš gražių ir kokybiškų siūlų.
Pirmas stogo dangų keitimo etapas yra stogdengių pasirinkimas. Šią užduotį reikia atlikti labai kruopščiai. Geriausia rinktis tuos stogdengius, kuriuos rekomendavo draugai, pažįstami, patenkinti jų darbu. O patenkinti jie lieka tada, kai stogdengiai tariasi su užsakovais dėl stogo elementų, darbus atlieka kokybiškai ir laiku.

Policijos viršininkas: „Eurų keitėjai į namus nevažinėja ir nevažinės”

, Vytautas Šeštokas
Nuo ateinančio sausio 1-osios Lietuva įsives bendrąją Europos Bendrijos valiutą eurą. 
Šiandien daug ir plačiai diskutuojama, vedami praktiniai mokymai, kaip atpažinti euro banknotus, kaip neužkibti ant sukčių kabliuko, ką daryti, jei turite nemažą sumą grynųjų ir pan. 
Apie euro įvedimą ir su juo susijusias grėsmes bei rizikas kalbamės su Alytaus AVPK Lazdijų rajono PK viršininku Gintaru Krasnicku. 
 
– Komisare, naujos valiutos įvedimas ir teisėsauga.

Keičiami neįgaliųjų pažymėjimai

, Socialinės paramos skyriaus vedėja LINA MARGELIENĖ

 

Surinkti turinį