keliai

Pavasario darbas Nr. 1 – kelių greideriavimas – prasidės netrukus

, Sigita Vaitkevičė
Rajono gyventojams, ypač gyvenantiems vienkiemiuose, nuo regioninių kelių nutolusiuose kaimuose, pati aktualiausia šiuo metu problema – prasti, duobėti, provėžoti keliai. Dėl to prašymai remontuoti konkretų kelią į rajono savivaldybę atkeliauja labai dažnai. Ne tik raštu, bet ir nemokama anonimine aptarnavimo telefonu linija. Kaip redakcijai sakė rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka, telefonu paskambinę žmonės dažnai ne tik faktą praneša, bet ir lieja savo emocijas.

Asfaltuojami keliai bei aikštelės

, Vaidotas Morkūnas
Rajono savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vyresnysis specialistas Virginijus Blažauskas redakciją informavo, kad dalis rajono miestelių kelių iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų bus padengti asfalto danga. Konkursą atlikti šiuos darbus laimėjo uždarosios akcinės bendrovės  „Parama“ ir „Alkesta“. 
Šventežerio miestelyje numatyta išasfaltuoti 220 metrų Naujakurių gatvės bei 270 metrų Pievų gatvės. Jau atlikti kelio pagrindų įrengimo darbai ir ruošiamas kloti asfaltas.

Šeštokų seniūnijos keliai bus suremontuoti dar iki rudens

, Sigita Vaitkevičė
Viena dažniausių problemų, dėl kurių į rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį kreipiasi rajono gyventojai, yra prasta rajono kelių būklė.

Lazdijų rajono savivaldybės pastangos nenuėjo perniek — Kelių direkcija žada dėti visas pastangas, kad kelių priežiūra būtų kuo geresnė

, Rasa Tautvydaitė
Po Naujųjų metų užklupusi žiema, žemę užklojusi gan storu sniego sluoksniu, ir pradžiugino, ir nuliūdino. Visi nudžiugo pagaliau sulaukę sniego, nors ir pavėluotai (sniego daugelis tikėjosi sulaukti šventiniu metu), tačiau pamatę, kokiais keliais teks važinėti, nenudžiugo turbūt nei vienas. Jau nekalbant apie Lazdijų rajono kaimus, žmonės skundėsi ir keliais į miestelius, o ir gatvės pačiuose Lazdijuose gyventojų nedžiugino.

Tvarkomi Lazdijų keliai, daroma nauja žiedinė sankryža

Apie gražėjančius Lazdijų miesto kelius ir jų renovaciją pasakojo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyresn. specialistas Virginijus Blažauskas.
 
– Tyliosios gatvės gyventojai Lazdijuose jau gali džiaugtis naujutėliu asfaltu. Ar sklandžiai vyko kelio remonto darbai? Kada jie prasidėjo? Kada baigėsi?

RALIS: vieniems — linksmybės, kitiems — neišbrendamas purvynas

, Vaidotas Morkūnas
Prieš mėnesį rajone įvykęs automobilių lenktynių „Rally Classic“ vienas iš etapų sulaukė ne tik labai daug teigiamų atsiliepimų, bet ir gyventojų nusiskundimų.
Rajono savivaldybė gavo Paliūnų kaimo bendruomenės „Termentas“ pirmininko Juozo Petrausko bei dar 34 Paliūnų kaimo gyventojų pasirašytą prašymą uždrausti organizuoti automobilių ralio varžybas šio kaimo keliais. Žmonės skundėsi, kad ralis vyksta visiškai tam netinkamose vietose, šalia gyvenamųjų namų, sodybų. „Labiausiai tam nepritaikytas ruožas yra Paliūnų kaimo teritorijoje.

Tvarkomi keliai

, Lazdijų r. sav. inf.
Lazdijų rajono savivaldybės Vietinio ūkio skyrius informuoja, kad 2015 metais iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų numatyta atlikti šiuos kelių remonto darbus:
1. Krosnos seniūnijos Ramanavo kaime bus asfaltuojama Kaštonų gatvė su žvyro danga.
2. Šventežerio miestelyje, Beržų gatvėje, bus tęsiami 2014 m. pradėti gatvės su žvyro danga asfaltavimo darbai.
3. Veisiejų seniūnijos Varnėnų kaime bus asfaltuojama Linksmučių gatvė, šiuo metu esanti su žvyro danga.
4. Seirijų miestelyje bus tęsiami Kaštonų gatvės tvarkymo darbai.

Eismo sąlygas sunkina snygis ir plikledis. Pasirinkite saugų greitį!

Sudėtingos eismo sąlygos rytų Lietuvoje, Panevėžio apskrityje bei Alytaus, Joniškio, Kelmės ir Telšių rajonuose dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio. Taip pat Panevėžio apskrityje vietomis yra papustytų kelių ruožų.

Slidūs keliai: Lazdijų vairuotojams – išbandymas, kelininkams – atsakomybė

, Daina Baranauskaitė

 

Surinkti turinį